bugün

(bkz: ne desinler usta)
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
erkeğim bir de hep garip kaçar.olmaz ki kıza mahmut denmez...
sevgilim olamayacak insandır.
artık baymıştır.
aşıksa yeridir babacım. aşktır bu, sevgilim de dersin aşkım da. he ama iki günlük liseli ilişkilerini kastetmiyorum. onların dilinde sakız olmasına inat, sen yaşatacaksın o kelimeyi. ve o kelime sadece birine özel olacak hayatında. asimüle olmayacaksın onların arasında. seveceksin adam gibi ve belli edeceksin ona her aşkım dediğinde içinden geçenleri.
evet iticidir ve bu yüzden insanlar çok orjinal şekilde seslenmek için inanılmaz arge çalışmaları yapmaktalar ama yine de başrollerde sen ve sevgilin olunca kötü gelmez sanırım. tabi dışardan görenler ve duyanlar için kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. gerçi onlar için sevgiline ne desen kötü karşılanır. o yüzden başkalarını takmaya gerek yok içinden nasıl geliyorsa öyle seslenmek en mantıklısı.
benim yasımdakiler için basit bi kelime oldu cıktı kızlar kızlara bile diyo artık.
sıkıcıdır aynı zamanda..canım bile daha sevimlidir evet!
itici sıkıcı iğrendirici insandır. onu diyen erkek ne ibne erkektir, onu diyen kız ne sünepe kızdır.
sadece duygularını dışa vuran insandır. bu kadar mercek altına alınmasındaki amaç ne ola?
Aşkitom ve benzerlerini diyenlerden daha candır, içtendir.
gaydir, toptur. net.
yapmacik bir davranis gibi dursa da isteyen istedigini der neticede. olur olmaz elestirmemeli.
liselidir.
aşık değildir.
malum günümüzde kızlar da birbirine aşkım diye sesleniyor. hı erkek olarak bakarsak olaya, "öyle erkek mi olur lan?" sorusunu yapıştırırım.

erkek adam "yavrum, hatun, sultanım" gibi kelimelerle aşkını belli etmelidir. öyle sünepe gibi "aşkım, çiçeğim, böceğim" kelimeleri gayet samimiyetsizdir. hatta bana kalsa "la" gibi güzel bir kelimeciğin de sevgiliye söylenmesinde fayda vardır.
toplumu bir araya getiren ve en küçük ferdlerinin birleşme aşamasındaki birbirlerine söyleyerek ıyykk dedirttikleri sıfattır aşkım. aşkın içine de sıçtılar böylelikle. sevdasını kalben değil dillen yaşatanlar zatlardır. bi sikime de yaramazlar.
(bkz: ballı çöreğim)
(bkz: kurabiyem)
vermiyecek ama elindende kaçırmak istemeyen insan modeli.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar