entry'ler (248)

rakı

bir tür alkol. kaybettiklerini geri getirmeyen ama kaybettiklerine götüren.

yalnızlık

yenilen kazıkların toplamı, söylenemeyen cümleler, kadeh kadeh içkiler, göz yaşları, şarkılar, yolunu kaybetmiş duygular...

kombiye bakarken sigara yakıp uzaklara dalmak

mutfakta bir anda gözün kombiye takılıp "vay ananı sikiyim öbür ay acaba kaç para fatura gelecek" diye düşünürken başa gelen olumsuz hadise.

simdiki aklim olsaydi

kimseye güvenmezdim ailemden başka. değer vermezdim karşılık beklemeden. ve gitmeyi nankörlük saymaz, gidenlerden olurdum. kısaca, belki şerefsiz ama, mutlu olurdum.

aşk ve seks

midye ve bira.

orospucu çocuğu

diğer bir tarifle, pezevengin evladı.

askerdeki sevgilisini terk eden kız

(bkz: orospu)
(bkz: orospu çocuğu)
ayrıca babası için; (bkz: orospucu çocuğu)

3 kelimeyle özetlenebilir efendim bu kız.

en güzel ve bol kızlara sahip üniversiteler

ah benim yurdum abazası, en güzel ve en iyi eğitimliyi araştıracağına bunu araştırıyor.

silenecekse silinsin arkadaş, saçma saçma başlıklar. sözlük troll kaynıyor hepiniz mi ergensiniz?

sol frame de bulunan cinsel başlıklar

(bkz: hızla boşalıyor efendim durduramıyoruz)

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

bu benim yeni numaram kaydet.

sen kimsin davar?!

erken boşalmamak için babaannesini düşünen adam

bülent ersoy'u düşünmek daha mantıklı olacaktır.

yakışıklı olduğu halde kız kaldıramayan zavallı

kısa boyludur.

ben bu küfürü sana ettim

orospu çocuğu.

uyuyamama nedenleri

özlenen sevgili.

fransizca konusmaya calisirken kusmak

o sesleri taa derinlerinizden çıkarmak gerektiğinden, bir türk'ün kuş gibi şakıyamacağı dildir fransızca. bilse de alışık değil kusar efendim.

sevgilisine aşkım diyen insan

aşıksa yeridir babacım. aşktır bu, sevgilim de dersin aşkım da. he ama iki günlük liseli ilişkilerini kastetmiyorum. onların dilinde sakız olmasına inat, sen yaşatacaksın o kelimeyi. ve o kelime sadece birine özel olacak hayatında. asimüle olmayacaksın onların arasında. seveceksin adam gibi ve belli edeceksin ona her aşkım dediğinde içinden geçenleri.

en kutsal içecekler

hayat dediğin soldan sağa altı şişe. süt, su, kola, bira, rakı, saf alkol.

sadık gültekin

bir zamanlar dershanede rehber öğretmeniyken, şu sıralar bu popülerliğin nereden geldiğini anlamamız için, ali demir'e olan saygı ve sevgisini gözden geçirmek gerekir. çok çirkin de bir oğlu vardır evlerden ırak.

giden sevgiliye yalvarmak

saçma bir eylem. seviyorsanız bile kendi kaybeder babacım yapmayın.

"giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir. ben gideni değil giden beni kaybetmiştir" apaçi atasözünü hatırlatmak gerekir.

hakimin sikilmiş götün davası olmaz demesi

hayatından bezmiş hakimdir. yanlış meslek seçimi yapmış kolay yoldan para kazanmaya çalışıyordur.