bugün

Aşık olmak demeyelim de kahpelik diyelim.
bütün kızlar güzeldir.
kizlari sevin.
kızın sevgilisi geldiğinde üstünüzden tankla geçer hahahha.
Başında çoban olmayan koyunu sikmeye çalışmak gibidir. Halbuki onun da bir sahibi var.
bir kızdan/erkekten intikam almanın en iyi yolu.

kuzenimin nişanlısına yaptım bunu.

hiç haklı sebebi olmadığı halde küfretmişti ve kimse de paylamamıştı kızı.
bir şeyler yapmam lazımdı. gerçek hayatta elime geçmeyen fırsatı internet üzerinden yakaladığım bir fırsata dönüştürdüm.
eleman askerdeyken kızı facebook'ta sahte bir hesap açıp ekledim.
ilk önce mahalle delikanlısı kıvamında, yakışıklı, içinin temizliği yüzüne yansımış bir delikanlı buldum. aynı delikanlının başka başka dört beş fotoğrafını kullandım.
kızın hayatına dair belli başlı şeyler bildiğim için bir hikaye uydurdum. çocuğun kızı geçmişten tanıdığı, eskiden beri aşık olduğu fakat hiçbir zaman yaklaşamadığı... melankolik bir karakter yarattım.
telefon kullanamazdım, bu yüzden sadece facebook hesabıyla idare ettim. bunun üzerine de hikayeler uydurdum, 21. yüzyılda bir insan neden telefon kullanmaz ki yoksa?
sonra,
iki ay kadar sonra,
kız kendinden geçmiş ve hiç görmediği birine sırılsıklam aşık olmuşken,
elemanın -kuzenimin- ailesinde herkese yakalanmış ve her biriyle ciddi sorunlar yaşamaya başlamışken,
bir gün bir mesajla
nişanlısından ayrılmak istediğini, adres verirsem hemen geleceğini söyledi.
artık "burasına kadar gelmişti" zavallının(!)
ben,
her şeyi istediğim gibi yönlendirmek elimdeyken
sırf "kötülüğümü dizginleyemem korkusuyla" vazgeçtim.

isteseydim, kızı daha önce de yaptığım gibi bir hikaye daha uydurup oyalayabilir, devam ederdim bu oyuna.
fakat bundan çok keyif aldığımı fark ettim.
kızın acı çekmesinin verdiği hazzın yanı sıra
gerçek hayattan parçalarla kurmaca bir öykü oluşturmak öyle hoşuma gidiyordu ki...

fakat en tatlı yerinde bırakmalıydım.
mersin sıcağında güneşin altında bekleyebileceği bir adres verip bütün hesapları sildim.
ne varsa birden yok oldu.
kız adrese gitti mi bilmem.
umarım temmuz güneşinde ettiği küfrün bedelini ödemiştir.
Sevgilisi askerde olan kadının ve asılan adamın kararıyla şekillenecek durumdur.
orospu cocukluguna boyut atlatmaktir.
Adı üstünde yavşaklıktır. Kız da yavsaksa çocukta yavşak olur. Öle takılırsınız.
boş kaleye gol atmak, topu çalıp kimse gelmeden smaç basmak, önden giden birincinin kaza yapıp yere yuvarlanması ve birinci olmak ve benzeri benzetmeler bunun için uygundur.
eğer kız aranıyorsa, özleminin giderilmesi bir vatan borcudur.
ibneliktir.
Siz o işi oldu bilin. Suçu kimde ararsanız arayın.
Hadi siz asıldınız yaptınız bir hayvanlık, erkeklerin beyni biraz farklı çalışıyor sonuçta o yüzden hayvan demekle kalıyorum, kız bu askıntılığa ses etmiyorsa kızda da var yani bir hayvan kere hayvanlık.
Valla öyle bir hale geldik ki bırakın sevgilisi askerde olan kıza yavşamayı önüne gelene genç, yaşlı, evli, bekar, dul demeden yavşıyorlar ve karşılık buluyorlar.
Amca oğlumun başına gelmişti .sözlenip askere gitmişti.kizin konuşmalarindan şüphelenip yakın bir arkadaşına takip ettirmişti.eski sevgilisi ile buluştuğunu öğrenmişti.hic kimsenin başına gelmesin.
%95 gibi bir rakam verilmiş ama tamamen gerçek dışıdır. %98 felan. %2'lik ihtimali de kızın sözlü/nişanlı olmasına bağlıyorum.
Yapıştır gitsin şakir.
Adamlık değildir askerimize saygısızlıktır unutmayın bu kız askerde ki sevgilisini aldatırsa sizi de aldatır.