bugün

6 sene önce sınıfa sınıf sonuncusunun tahtını alacak olan bir beyefendi girmişti. 6 sene sonunda da adama benzedi şükür.
Niye hatırlattınız ki şimdi bunu.

Siz de vurun yüzümüze yalnızlığımızı.
Arkadaşlar vasıtasıyla tanıştık. Şimdi hem ben hem de bizim tanışmamızı sağlayan arkadaşlar bin pişman.
(bkz: 404 not found)
12. Sınıfta özel ders aldığım hocamın ofisinde tanışmıştık ve ilk karşılaştığımız zaman hiç konuşmamıştık. Sonradan bu konu açıldığında birbirimize 'sen bana bakmazsın diye düşünmüştüm ilk başlarda' diye bir itirafta bulunduk. Manidar oldu biraz çünkü şu an ne o bana bakıyor ne de ben ona ama gel gör ki gönül bakmadan duramıyor. iyi geceler sözlük....
görsel
Gözümün çapağını zor silip okula gitmek için bindiğim minibüse o da amfisi ve sırtında gitarıyla bindi. Tam önümde durdu. Mavi gözleriyle göz göze geldim. Benim zor sildiğim çapağı o hiç silememiş. Sonradan öğrendim uykuyla sorunu varmış. Çıktı bir kaç saat içinde aklımdan. Günler sonra arkadaşımın fotoğrafında gördüm. Nasıl olabilirdi? Bu oydu. Ama o da ne. Bir haftalık yeni ilişkisi vardı. Mutluluklar diledim ve yine aklımdan çıktı. Kader durmuyordu mecbur bir araya gelecektik. Üstünden aylar geçmiş o sevgilisinden ayrılmış ben çok şey yaşamıştım artık bir araya gelmemiz gerekiyordu ve arkadaşım sayesinde konuşmaya başladık.
Sevgili olduk. Olmadı. Arkadaş olduk. Olmadı. tekrar sevgili olduk. Ümitler bu sefer olması konusunda.
Daha tanışamadık tanışıcaz nasipse bi ara.
görsel
kim diyor tanıştık?
ilk okul sırasından bizim tanışıklığımız.
bir rock festivalinde, daha aklımda kız düşürme fikri bile yokken çıkıverdi karşıma. kuzenimin sevgilisinin arkadaşıydı. iyi ki de çıkmış karşıma.
Büyükler tanıştırdı, baya büyükler.
böyle küçük dünyaları ben yarattım ağalarından.
Şapşikler ya.
sevgili?
tanışma?

aklıma o güzel karikatür geldi " yok ki !"

ama eskileri ile sorarsan hepsi bir yer de denk geldi.
bazen bir bar taburesinde yalnızlığıma içerken.
bazen çok kadın hiç kadındır felsefesinin dibindeyken çekti beni dünyaya.

biriyle kütüphanede karşılaşmıştım.
biriyle birasını üzerime döktüğünde,
biri canlı müzikte çalmamı istediği şarkının altına peçete de numarasını yolladığında,

kimileri gecelik, kimileri günlük, kimileri haftalık sürdü.
uzun ilişkilerden kaçtım ama ona da yakalandım.
sonra bitti.
diğerleri gibi.
bitmeliydi.

çünkü zamparanın ölümü yalnızlığında olmalıydı.
O Zaman'lar çeşmeye su doldurmaya giderken çarpıştık. Kafamda su testisi kırılmıştı. Gözlerimi davşan eminenin evinde açtım pansuman yaparkene. O gün bu gündür bir dediğimi iki etmez. Susadım çeşmeye varmaz olaydım.
işte sorun tamda bu noktada başlıyor sanırım.
Tanışmadık henüz.
işyerimde, tesadüfen ve karşılıklı elektrik alarak.
lisede, farklı sınıfa düştüğümde. 11. sınıfta.

hayatımın dönüm noktası oldu benim için.
henüz tanışmamış kızların hepsine randevu veriyorum, kümülonimbus bulutlarının batı yakasında, 35. enlemdeki endazede saat kulesinin altında 17:07 de buluşalım.

öptüm yavrularım benim.
görsel
Üniversite son sınıfta Ramazan bayramı için memlekete dönmüştüm daha bayrama birkaç gün vardı sanırım Kadir gecesi idi. Liseden bir arkadaşım arada sevgili adayı bir kız arkadaşı ile buluşmuş ama ynında +1 varmış benide cağırdı gel beni kurtar anlamında. Neyse mekanı gittik hoş bej sohpet derken hadi içmeye gidelim dendi ben koyu bir müslüman olmasamda Ramazanda ve özellikle Kadir gecesinde içmemeye özen gösteririm neyse ben zaten şöförlük yapacağım diyip kendime kola aldım onlar ise bira aldılar güzel manaralı bir kuytu köşeye gittik. Benim görevim olan arkadaşım sevgili adayının yanındaki kızı ortamdan uzaklaştırmak olmakta çıkmaya başladı ne güzel kız dedim sigara içiyor, içki içiyor bana ileride hiç karışmaz bende rahat ederim diye düşünürken kıza yavşarken buldum kendimi. Aradan 2 ay geçti tekrar karşılaştık ve çıkmaya başladık. işin ilginç tarafı ise aradan 14 sene geçti şimdi evliyiz, 4.5 yaşında bir kızımız var ve Sigara ve içki içmeyi bıraktığı gibi içenlerede karşı geliyor. Bu değişim bana şu cümleyi kurdutuyor arkadaş ne feyk yemişiz.
25- 26 yaşları arasında bir sevgili kaybolmuştur. Bulanların danışmaya başvurmaları rica olunur. :P
11 sene önce migrosta. O zamanlar arkadaşımın arkadaşıydı kendisini. Arkadaşımı almaya gelmişlerdi. ilk görüşte aşktı bizimkisi 11 sene olmuş vay be görüşmediğimiz zamanlar oldu tabi. Evlencez inşallah.
yorumlardan anlaşılan, çoğumuzun sevgilisi yok.
güncel Önemli Başlıklar