bugün

bırakırım.

edit: allah aşkına bunu kim eksiledi özelden yazsın bana çok merak ettim nedenini.
sözlüğü bırakmak için bahane bulmuş olurum.
Bırakırım ne olacak.

Sözlük dediğin nedir gülüm ben senin için ölmeyiscsgdhdkdk.
Yeter ki sadık olsun, gitmesin. bırakırım ne olacak. burada kafam dağılsın diye yazıyorum. öyle biri olursa onunla vakit geçiririm, sözlüğü ne yapayım.
Net bırakırım. Hesap falan entry her şeyi silerim. Sevgilim olmuşsa sözlükten falan hemen hemen her şeyden değerlidir benim için. Ama yok, o yüzden de hala burdayım.
sevgilim sözlük hesabımı nereden bilecek sözlükte takıldığımı hiç kimse bilmez haydi diyelim öğrendi ya da söyledim hayatta bırakmam sözlüğü sözlük benim için içimi açtığım fikirlerimi hislerimi döktüğüm iyi veya kötü entryleri okuyup az miktarda bilgi ve fikir paylaştığım yer neden bırakayım.
Sevgilim olsa siktiret te evlensem zaten ben bırakırım AMK. Evli adamın burada işi ne.
buraya bir anlam yüklemediğimden 2 saniye düşünmeden bırakırım sanırım. burası için polemiğe girmeye gerek yok. *
sözlüğü bırak dese hesabı girdileri silip hesabı kapatıp telefonu kırıp denize atarım. sonra aşkım bu niye seni artılamış, bu niye favlamış, burdaki yazılan kız ben miyim. bu niye seni takip etmiş.

aklıma bir arkadaş geldi. sohbet sırasında buna benzer bir konu geçmişti. evlenince eşim dışkılama dese yapmam demisti.
farketmez bana. önemli olan karşıliklı gü... şaka şaka. hele yaprama bak hele derim ona.
(bkz: sen kimsin ya)
bırakırım amk. ulan ayda yılda bir sevgilim olmuş.
(bkz: ananı da al git) derim.
Bırakırım çünkü çokta kaybedilecek birşey görmüyorum burada.
Olurda, derse; derhal denilesi.
Bırakırım ondan değerli mi sanki.
işte o yüzden sözlükten haberi yok.
Sözlüğün amına koyayım.
Sözlüğün amına koyayım.
Hiç düşünmeden kızdan ayrılırım yarroya bak hele sözlüğü bırakacakmışım peh.
Hemen sevgilimi bırakırım. Ne de olsa daha o yokken ben bu sözlükte yazıyordum.
anonim olarak canımın istediği şeyi yazdığım bir yer niye batsın ya, o da gelsin beraber saçmalayalım bene ne burdayım ben.
Nefes alacaksın dese almamaya inat eder bir yapıdayım mantıksızca yapılan özel hayat kısıtlamalarına karşıyım. Karşıdakine emir verir gibi değil de yapıcı olursa sorun çözülür.
" kadın kadın kendine gel ! " derim.
demez. her ne kadar 2 günde bir sözlükle ilgili bir şey yüzünden mini tripler atsam da ne ben ona sözlüğü bırak derim ne o bana. insanlar birbirlerinin sahibi değil,yol arkadaşı olduğunu anlayamıyor bazen. keza ne kadar kısıtlarsanız,o kadar cezbeder insanı. yapmayacağı şeyi bile inadından yapar kısıtlanan taraf. yapmayın.
kendisini sözlüğe üye yaparım.