bugün

bir karşı cins için kendi özel ilgi alanımı bırakacağımı düşünmüyorum.
Bugün sözlüğü bırak diyen yarın beni bırak der, bu yüzden değmez sevgiliye yol verin gitsin.
Şahsen ben hemen sevgiliyi bırakırım. Ne demek sözlüğü bırak, boru mu bu?
Bırakmam net bir karşı cins için zevkimden vazgeçecek kadar olmadık.
sevgilim olsa bırak dese bırakırım tabiki.
Kendisi de burda ki. Niye bırak desin amk
Sevgilisine uludağ sözlükten bahseden maldır. Ha burdan sevgili bulursunuz o ayrı ama insan buranın muhabbetini de yapmaz ya. Yaz çık işte, sevgililerinizi hayatınızın her alanına dahil etmeyin sonra kaçacak bir alan bulamıyorsunuz ayrılıyorsunuz.
anında bırakırım. sevgilimi.
kendisini sözlüğe üye yaparım.
demez. her ne kadar 2 günde bir sözlükle ilgili bir şey yüzünden mini tripler atsam da ne ben ona sözlüğü bırak derim ne o bana. insanlar birbirlerinin sahibi değil,yol arkadaşı olduğunu anlayamıyor bazen. keza ne kadar kısıtlarsanız,o kadar cezbeder insanı. yapmayacağı şeyi bile inadından yapar kısıtlanan taraf. yapmayın.
" kadın kadın kendine gel ! " derim.
Nefes alacaksın dese almamaya inat eder bir yapıdayım mantıksızca yapılan özel hayat kısıtlamalarına karşıyım. Karşıdakine emir verir gibi değil de yapıcı olursa sorun çözülür.
anonim olarak canımın istediği şeyi yazdığım bir yer niye batsın ya, o da gelsin beraber saçmalayalım bene ne burdayım ben.
Hemen sevgilimi bırakırım. Ne de olsa daha o yokken ben bu sözlükte yazıyordum.
Hiç düşünmeden kızdan ayrılırım yarroya bak hele sözlüğü bırakacakmışım peh.
Sözlüğün amına koyayım.
Sözlüğün amına koyayım.
işte o yüzden sözlükten haberi yok.
Bırakırım ondan değerli mi sanki.
Olurda, derse; derhal denilesi.
Bırakırım çünkü çokta kaybedilecek birşey görmüyorum burada.
(bkz: ananı da al git) derim.
bırakırım amk. ulan ayda yılda bir sevgilim olmuş.
farketmez bana. önemli olan karşıliklı gü... şaka şaka. hele yaprama bak hele derim ona.
(bkz: sen kimsin ya)
sözlüğü bırak dese hesabı girdileri silip hesabı kapatıp telefonu kırıp denize atarım. sonra aşkım bu niye seni artılamış, bu niye favlamış, burdaki yazılan kız ben miyim. bu niye seni takip etmiş.

aklıma bir arkadaş geldi. sohbet sırasında buna benzer bir konu geçmişti. evlenince eşim dışkılama dese yapmam demisti.
buraya bir anlam yüklemediğimden 2 saniye düşünmeden bırakırım sanırım. burası için polemiğe girmeye gerek yok. *