bugün

kesinlikle, sevgilinin anlayışına kalmış bir durumdur.
kesinlikle, mesajın içeriğine kalmış bir durumdur.
kesinlikle sevgilinin anlamayışına kalmış bir durumdur.
* kesinlikle gergin anlara yol açan bir vaziyettir.
büyük bir kavganın başlangıcı olabilir.
(bkz: kıskançlık).
muhtemelen erkeğin,ben mi at dedim ? napabilirim ? demesidir.
şunları söylemesi beklenen erkektir;
bağıra bağıra salak bu yaaa
ulan yanımda dünyanın en güzel meleği var daha ne rahatsız edion köpek, kudur çatla ben mutluluğu buldum allahın belası salak şey....
dedinmi yanındaki hatun göklere çıkarıldığından,olayı unutur....
''yeter lan kaçıncı bu ,ver bana şu salağın numarasını '' tepkisi gelmesi muhtemeldir.
ihtiyacınız olan tek şey nedir biliyor musunuz? nokia 1112

(bkz: mesaj filtreleme)
sıçtı cafer tez getir durumu.
kesinlikle, sevgilinin soğuk davranmasına sebep olur.
sevgilinin yanında sana mesaj geliyorsa o eskidi mi eskimedi mi diye sorulası ve kavga edilesi durumdur.
kesinlikle erkeğin durumu açıklama yeteneğine kalmış durumdur.
mesajın durumuna göre ve yandaki sevgilinin kıskançlık potansiyeline göre değişicek bir durumdur.eğer sevgiline güveniyorsan ve eski sevgilisini takmadığını biliyorsan zaten sen bir şey yapmadan çocuk kendisi ona bir karşı cevap verir ve kızı susturur.veya tam tersi.ama mesaj geldikten sonra yeni sevgilinde aşırı tepki verir çocuğa durduk yere suç atarsada daha kötü şeyler olabilir.
eski sevgilinin numarası hala kayıtlıysa daha da boktan bir durumdur.
içinde özlemle anılan faaliyetlerden bahsediliyorsa kötü bir kavgayla sonuçlanır.
eski sevgilinin boş çabasıdır. yeni sevgilinin boşvermesi gereken durumdur.
sıçtığınızın resmidir. hele hele mesaj fazla samimi hitap biçimleri ihtiva ediyorsa...

o saatten sonra yapacağınız herhangi bir davranış ya da söyleyeceğiniz bir söz ancak sıvamaya neden olacaktır.
evet, mesajı siz atmamışsınızdır yahut attırmamışınızdır.
evet, olay tamamen sizin dışınızda gelişmiştir ve tamamen mesajı atanın denyoluğudur.
lakin kalbi kırılan, içi burkulan ve sinirleri tepesine çıkan sevgili anlamaz bunu. duygusal davranır, duygusal konuşur, hatta laflarının ölçüsünü kaçırarak konuşur.
aman diyim!
sevgiliniz telefonunuza gelen mesajları merak edip okuyorsa daha en baştan bir sıkıntı var demektir.

yeni sevgili mesaj geldiğini bilmezse o sizinle eski sevgiliniz arasındaki özel bir diyalogtur. bunun iyi bi şey olup olmadığına kendi yüreğiniz karar verir.

mesajı eskaza sevgili okursa bu sefer de mesajın içeriği önem kazanır. mekandan kaçıp kaçmamaya beyniniz karar verir.

bu arada umarım eskisini unutmuşsunuzdur.
büyük ihtimalle çok şiddetli bir kavgayla sonuçlanacak olan durumdur.
Acaba hala onunla görüşüyormu kuşkusunun kalbe yerleştiği an. Ve büyük ihtimal ilişkinin bitmeye başladığı sürecin ilk dakikaları.
(bkz: fight)
kızın eski sevgili mesaj atmış ise erkeğin bunalıma gireceği sinir harbi yaratacağı bir durumdur. bu durum kızın hiç hoşuna gitmeyecektir. sonuçta eski bir sevgilidir. ama erkeğin eski sevgilisinden gelmiş ise durum biraz daha farklı olacaktır. erkeğin biraz hoşuna gidecektir ama hiç zaman kaybetmeden "ya ben mi dedim mesaj at diye", "ben ne yapabilir bu durumda" konu başlıklı serzenişlerde bulunacaktır.
(bkz: tension)
görsel