bugün

etrafınızda kimsecikler yokken burnunuza gelen kötü koku ile teşhis edilen, o da insandır deyip geçilesi olaydır.
(bkz: sevgiliden ayrilma sebepleri)
sevgilinin kıcına kör tıpa takılmasına sebebiyet verecek olay.
sevgili de insan oldugundan gayet dogaldir. ne yani sevgiliniz bir gun kariniz olursa gotune kor tipa mi takacaksiniz? nasil engellenecek?
evlenince normal sayilabilecek durum.
(bkz: pataport)
sevgili için olduğu kadar sizin içinde zor olan durumdur. takmadığınızı göstermek zorundasınızdır. ya da algılamıyormuş gibi görünmek zorundasınızdır.
gayet normal bir durumdur, çünkü sevgili de olsa o bir insandır, çok birikmiştir kaçırıverir efendim, fermuarı veya düğmesi yok ki bu meretin, çok dolunca bir çıkış noktası arayacak bu gaz dediğin, e en yakın çıkışta bu...
(bkz: osuran boğa)
sonuç itibariyle insandır, kaçabilir. çok fazla büyütülmeden sevgili daha fazla utandırılmadan,, üzülmeden şakaya vurularak geçiştirilmesi gereken davranıştır.
mis gibidir. (bkz: swh)
"her mesele dillenir, sevgili de olsa yellenir" vecizemi anımsatan boşalma durumudur.

(yukarıdaki vecizenin telif hakkı şahsıma aittir, kendim düşündüm kendim yazdımdır.)
kimi zaman soğuma sebebidir.
- tozorrtt!
+ allah kahretsin halduuun, haldun.
- ama aşkım, sessiz süründürür, sesli güldürür düsturuynan hareket ettim. neşen yerine gelsin, gülesin diye.
+ bitti haldun, s.ktir.
- aşkından sürünüyorum leyla.
+ ne çabuk aldın lan kokuyu?
sevgili yakalanma korkusuyla saklandığı yerde çıkarttıysa o gazı, mazur görürsünüz, aylarca hakkında konuşup espri yaparsınız. yani zaman zaman eğlencelidir.
(bkz: inanmıyorum insanmııııııııııış)
aşkın alışkanlığa dönüştüğü zamanlarda kendini boy gösteren durumdur.
sevgili osurursa biz de sıçarız, servis kırmış oluruz.
ne yapsin icinde mi kalsin hem iyi insan icde kötü seyi barindirmaz. ibneligine yapacak degil ya ihtiyactan yapiyor.o zaman esnemesin, hapsurmasin,tuvaleti de gelmesin. durum bunu nasil yaptigidir iki bacagini ayira ayira ya da bacagini hava kaldırarak poposunu da burnunuza dayiyarak icra etmiyorsa bunda ne beis var. ihtiyaci hasil olmus o da icra ediyor hepsi bu.ölümüne sebebiyet verici olamaz bu.insaniz yahu insan.
bir şişme kadınla değil de bir insanla beraber olunduğunun kanıtıdır. tabii, şişme kadına alışmış bünyelerde bu durum bir travmaya sebep olabilir ama travmayla yüzleşilmeli, bu travmanın üstesinden gelmeye ve bu duruma alışmaya çalışılmalıdır, zira hayat budur, biz de bu hayatın içindeki sosyal yaratıklarızdır.
sevgilinin insan evladı olmasından kaynaklanıyordur. ama söz konusu sevgili şişme kadınsa o başka tabii, bi tamire götürmekte faide var efenim *
üniversite de ev arkadaşımın sevgilisiyle yarış yaptığı eylem. hatta aralarındaki şu diyaloğu unutmam imkansızdır.
- zoooooooooooortttttttttt ( erkek olan )
- oha yaaaaaaa yuh yaaaaaaa...bu ne laaaaaaan? ( kız olan )
- nıhahahahahahaha....nasıldı ama
- aştın olm sen kendini.....

(bkz: bu ne lan)
ishal olmuş sevgilinin osurayım derken sıçmasından çok daha iyi bir durumdur.

- zdoorbuuurttttşşşş ropopp fuurrrtttt
+ sıçsaydın!
- sıçtım zaten.. fena hemde.. dizlere doğru ilerliyo
+ tebrikler..
ne yani sevgili olunca osurulmuyo mu, sıçılmıyo mu, tuvalete gidilmiyo mu? osururda sıçarda kardeşim yeterki bunları yapmanın yerini bilsin.
sevgilinin osurması
sevgilinin sıçması
sevgilinin kusması
sevgilinin yemek yemesi
sevgilinin öksürmesi
sevgilinin yatması
sevgilinin kalkması
sevgilinin uyuması
sevgilinin oturması
sevgilinin ko$ması
sevgilinin ağlaması
sevgilinin bakması