bugün

aslında ben seni dost olarak sevmişim. dost olalım mı?
-öldüm farzet atma bir daha mesaj bana.
- (burada adım var) sevi$ benle.

evet buydu. buna da yanıt vermeyince, tümden söndü umudu.
-uyudun mu?
-cevap yok.
sen rahat ol diyerek aylarca aklımdan çıkmayacak o cümleyi beynime kodladı. keşke hiç demeseydi. keşke hiç sevmeseydim.
"insan en çok sabahları arar sevdiği kadını...tuhaf..." * * * *
--spoiler--
xxx ltfen 5 dk
--spoiler--
Eski sevgili kişisi burada cevap vermediğim aramalarına cevap vermemi istiyor.

Telefon açılmış o "5 dk" birkaç saat olmuştur.

Bunun üzerine görüşme kararı alınmıştır.

Ne fayda.
seni seviyorum yazmış ama ben bunu görmedim tabi. sonra orada mısın yazmış, ben bunu da görmemişim. heeey seni seviyorum dedim yazmış doğal olarak ben onu da görmemişim en son gördüğüm mesajı allah belanı versin oldu çünkü telefon sessizdeymiş. ama buna değmedi değil arkadaşı play stationda ezici bir skorla yendim.

(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
seni seviyorum,
keşke sen de beni sevebilseydin...
''sevgim sana layik değil.'' hadi lan ordan sevmiyorum de daha iyi.
insanın hayatta çektiği acılar yetmezmiş gibi bir de sms ile gelen extra acıdır. Yeter lan bu katmerli acılar. kabahat bizde tabi. adam gibi anlaşmayı, anlatmayı ve anlamayı bilsek bunlar olmayacak. ama kafa yok olum bizde.
"Birgün bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun.. Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun."
En doğrusu, biribirimizin hayatından çalmamak. Umarım iyi bir evlilik yaparsın.
sen çok mükemmelsin, ben sana layık değilim. umarım çok mutlu olursun.
Böyle şeyleri düşünmemek gerek. Acının bağımlılık yapma yüzdesi yüksektir ve insan bir süre sonra acısını sevmeye başlar, ve ağıta dönüştürür. Eski sevgili hatıraları da bunun en güzel kaynaklarıdır.
seninle sevişmek hayatımın en zevkli anılarından biriydi. teşekkür ederim. bu mesajın sonu kötü: umarım beni bırakmazsın!
-berkay arkadaş olarak kalmak daha mantıklı.
-seninle arkadaş olarak kalmak istemiyorum.
-zaten kibarlık olsun diye söylemiştim.
Tmm kib.

Bu kadardı tüm paylaşılanlara biçilen değer. "Tamam, kendine iyi bak." yazsa bile gönlüm razı olmazdı ama böylesi iyice acıttı bee.
"ömrümü bir yudumda ellerinden içerim. gözleri siyah kadın o kadar güzelsin ki." *
"ben hiç gitmem. yeter ki sen gitme."
"niye aklımdan çıkmıyorsun ki."
pardon da kalbinden çıkarmışsın aklından mı çıkaramadın dedirten mesaj.
seni seviyorum tatlı rüyalar aşkım'dır.
öteki tarafta karşıma çıkma diye sana hakkımı helal ediyorum.
offfff.... cevap olarak ne mi yazdım? ne yazacam lan buna, karı benden resmen tiksinmiş amk.
bir keresinde "sana git diyorum ama kalman için ölebilirim" demişti.
sevgili değildi ama, sevgili gibi ürpertti.
ayrılık konuşmasının yapıldığı andan bir saat falan önce atılmış olan sadece kupkuru bir
"müsait misin" mesajı.direk hedefe kilitlenmiş bir cümle.
çok can yakar.
cevap ver konuşmamız lazım.