bugün

unutulacak bir mesaj olmadı. son mesajı ben attım ama geri mesaj atmadı namussuz.
önceki gün özledim diye mesaj atıp ertesi gün bir daha beni arama demişse işte bu hiç unutulmayacak son mesajdır.
liseli mantığıyla başlayan ilişkinin aynı çerçevede sonlandığı resimdir.
(bkz: msn de başlayıp sms le biten ilişkiler)
''seni üzmekten korkmuyorum,canın yanacak diye telaş yapmıyorum'' daha dün sensizken yaptığım hiç bir şeyi hatırlamıyorum, ilk uyandığım da aklıma gelen ilk şey sensin demesi bu saçma sapan dengesiz cümleyi hiç kurmayacağı anlamına gelmezdi tabi fark edemedim, inanmak istemedim.
ben sarhoşum, sen salaksın.
0 54x .... 9 numaralı abonemiz sizden çağrı beklemektedir. *
kapıyı aç.
benden uzak dur başka hiçbisy istemiyrm..
son mesaj değil de son iki mesaj kelimesi kelimesine şöyleydi;

"ayda sadece 29 tl'ye her yöne tam 1000 dk konusun.kısa bir süre için geçerli bu süper tekliften faydalanmak için hemen avea bayilerine gelin, fırsatı kaçırmayın."

30 saniye sonra

"değerli abonemiz az önce gönderdiğimiz mesajı lütfen dikkate almayınız. zira artık hayatınızda arayacağınız biri olmadığından otomatik olarak yalnızcell tarifesinden acı çekeceksiniz."
--spoiler--

hmm ok kib bye.

--spoiler--
insan güzel şeyleri genelde çabuk unutur, unutulmaz olması için şöyle bir mesaj olması lazım.

--spoiler--
üzgünüm Leyla, seni kankan mehmet ile aldatıyorum, biz çok mutluyuz. elveda.
--spoiler--
paylaşmak istenmeyecek kadar özeldir kişi için. *
(bkz: anıl sevişelim mi)
"beni sevmeni bekleyemem..."

e ne denir ki bu mesajın üzerine. neresinden tutsan garip.
sen rahat ol, ben hallederim. Iyi geceler.
allah belanı versin ya ne biçim insansın.
sayın abonemiz hattınız kısa bir süre içinde kapanacaktır.lütfen en kısa zamanda kontör yükleyiniz.
sen ne yavşak bir herifmişsin be! allah belanı versin!
ben bundan sonra ne mutlu olurum ne mutlu ederim. ev cehennem yeri gibi babam her şeyi öğrendi. sabah namazına kalktığında hıçkırıklarını duyuyorum. herkes bana acıyan gözlerle bakıyor. odamdan dısarı çıkamıyorum. kimsenin yüzüne bakamıyorum. küçük kardeşim acıyıp yemek getiriyor bi tek benle o konusuyor. üniversite hayatım bitti daha asla göndermezler bu da ablamın numarası nolur mesaj atma. böyle olması gerekiyormuş demekki. seni daha göremiyecek olamak baskasının olacağını bilmek çok acı ama artık kabullendim bittiğini kendine çok iyi bak seni her zaman sevdim. (not: sevdiğiniz insandan istemeden ayırılmak zorunda bırakılmak ve o insanın hayatının mahvolmasını çaresizce izlemek bu acıyı hissetmek asla unutulamaz.)
hayatta basarilar seni unutmayacağım sen çok özelsin. (gerçekten de 1 yıldır unutmadı manyak. Şu anki kız arkadaşımla olan ters bakışmaları beni gülme krizlerine sokuyor. Hı demeyin şimdi bana ruhsuz, duygusuz. Emin olun benden soğuması için elimden geleni ardıma koymadım.)
"artık geçmişimde de geleceğimde de yoksun." ne demek istedi ki ?
sevgilinin en son attığı mesajdır.
+ kapıyı aç
(bkz: sevgilinin ayrılırken attığı unutulamayan mesaj)
Görememe ihtimalinizin yüksek olduğu mesajdır. Çünkü istatistiklere göre eski sevgili statüsüne geçen kız son mesajınıza cevap vermez.

not: 6 sevgilim oldu, sadece 1 tanesi son mesajıma cevap verdi.
yarın arkadaş olarak buluşuruz inan daha güzel olucak.
not: 1 yıldır buluşamadık.