bugün

sevgilinizin sizi aldattığını öğrendiğinizde yapılacaklardır. yapılacak çok şey vardır ama hiçbirşey yoktur böyle berbat bir ikilem yaşarsınız..
(bkz: artık sevmeyeceğim)
hiçbir şey yapamazsınız.
intihar etmeye çalışıp, beceremeyip, sözlüğe sikimsonik başlıklar açmak: değildir.
+evet sevgili konuklarımız. Siz ekranları başında bizi izleyenler. bugün anlatacağımız konu ,sevgilinin aldattığını öğrendiğinde yapılacaklardır.
+ şimdi yanımızda aşk doktoru kemal kırık var.
+ merhaba hocam
- merhaba.
+ ne yapılır hocam bu durumlarda ?
- öncelikle sakin olun. iyice sakinleştikten sonra telefonunuzun rakamlarına tuşlayarak sevgilinizi arayın ve buluşma ayarlayın. bu aralarda tabi ki sakinliği bozmuyoruz. sonrasında gerçekleri birde sevgilinizin ağzından duyun. baktınız ki doğru acınızı içinize atın ve kafa dinleyeceğiniz bir yere gidin. tekrardan sakinleştikten sonra kimle aldattığını öğrenin. o kişinin ağzını burnunu dağıtın.öncelikle bu sizi rahatlatacaktır. sonra sevgilinizi arayın ve ilişkinizi bitirin. eğer bitirmezseniz bilin ki bir daha aldatılacaksınızdır.
+ teşekkürler kemal kırık.
- rica ederim.
+ sizde duydunuz sevgili konuklarımız ve ekranları başında bizi izleyenler. doktorumuza kulak verin ve en sağlıklı en mantıklı olanını yapın.
hiçbirşey yapamazsınız onun etkisinden kurtulacak. kafanıza sıkmamak için gecenin 4 ünde arkadaş çağırılıp dışarda onun refakatinde nefes alış veriş teknikleri uygulanır. eve gelinir en ağırından anti depresan veya katık maddeler overdose yapılır. uyunur.

peki yarın ?

bunu aşmak için paranızın malınızın hepsini dökmek isterseniz. biri bana 6 ay sonra bunu aşacaksın dese ona herşeyimi verirdim. çok şükür onun yarı süresinde atlatılabiliyor. ancak kalıntıları , hayatı yeniden tanımlamak, insan ilişkilerini baştan yazmanın süresi biraz daha uzun sürüyor. unutmak mı ? asla. sadece acısı hafifliyor.
(bkz: sigara içme içkiyi azalt porsche yerine fiat a bin)

her yere oluyo bu tavsiye de
(bkz: bu aşk burada biter)
--spoiler--
4) katil, sakinleşme döneminde cinayeti hafızasında canlı tutabilmek için kurbandan muhakkak bir eşya ya da organ alıyor.
--spoiler--
umursamamak. aldatırken ne duygular yaşandığını bilmek bundandır artık ortada siklenecek bir şey kalmaz.
hiç bir şey. kaybettiklerine yanacak nasıl olsa.
artrık o senin için bir orospu olduğundan; sabah olana kadar bilmiyormuş gibi yapıp, sabaha kadar ayarı vermek lazımdır.
yapılacak hiç bir şey yoktur. eğer eminseniz aldatıldığınızdan, özrünü açıklamasını falan dinlemeyin ona ait her şeyi gidip geri verin hatta suratına atın 'bu kadar basitmişsin' demeniz yeterlidir. sonra sakın ağlamaya falan kalkmayın gözyaşlarınıza yazık. onlar o aldatan kişiden kat be kat daha değerli. arkadaşlarınızı arayın evde falan oturmayın gidin eğlenin bekarlık sultanlıktır diye düşünün ve daha sonraki ilişkilerinizde dikkatli olun. makbuldür. hayata küsmenize falan gerek yok.
en yakın arkadaşıyla sevişin*
"susmak"tır. bazen sukünet en büyük cezadır.
(özellikle sizin değerinizin farkında olmayıp bir başkasını size tercih insan için paha biçilmez bir cezadır; zira vicdanıyla başbaşa kalan bir insandan daha fazla acı çeken ve daha fazla acınacak kimse yoktur.)
ondan intikam almak sadece onun seviyesine düşmek olur en iyisi hiçbirşey demeden sessizce hayatından kaybolmak..
her yapılan şey pişmanlıktır. zira hepsi öfkeyle yapılmıştır, mantık devredışındadır. öyle bir zamanda öğrenip öyle bir şoke olursunuz ki sizinle tanıştırmayı unuttugu bir kuzeni diye kendnze aptal senaryolar uydurursunuz. hayır aslında aldatılmışınızdır, fotograftaki sevgilisidir. kuzeniyle el ele tutusup böyle birbirlerine bakmamışlardır çünkü. sevgilinizin aylardır kapalı tuttugu face'ini açıp üzerindeki aynı kazakla cekindiginiz fotografı koyup kıza arkadaşlık istegi gönderirsiniz. oda bilsin istersiniz çünkü o kızda aldatlıyordur.
onun sevgili olmadığını anlamaktır. anlaşılırsa gerisi serin.
göz kapaklarını yarıya indirip," bekliyordum zaten" cümlesini kurmak.
görsel
sonuc ne olursa olsun, sevgiliye dogru olup olmadigi sorulmalidir. Ona gore hareket izlenilmelidir.

Egerki arada sevgi var ve sadece cinsellik icin sevgili aldatmissa ayrilma sebebi yapilmamali. Sevgiliye "suratima her baktiginda yaptin serefsizlikten dolayi sen vicdan azabi cekiceksin" denmeli. Sayet vicdan azabi cekmiyen bir serefsizse zaten en basindan beri yapilan hataymis.
şahsen ben olsam yüzüne : "suç bende hayatım senin gibi bir kevaşeye yetemedim." der ve siktirolup hayatıma devam ederdim.

ayrıca yapılacaklar listesine aşağıdakileri de ekleyebiliriz;

erkekler için yapılacak şey çok basittir gidersin ikisinin kafasını kanlar falan fışkırana kadar birbirine vurursun, doymadın mı ? gider bir oğlancı bulursun erkeğin üstüne salarsın bunu da kızın önünde yaptırırsın. kesmedi mi seni? kafalarına birer kurşun. o da mı yetmedi? *
kızlar için: özgün takılın. sizin yaratıcılığınıza güveniyorum. *
Not:yukarıda yazdıklarım +21 ve şiddet içeren öğütlerdir lütfen kişisel hayatınızda bu öğütlere kulak asmayınız.
Sessizce kapıyı çeker giderim tek bir söz dahi etmem.
ilişkiye devam etmeniz kesinlikle hakettiğiniz anlamına gelir. affederseniz eğer bir kere daha yapma ihtimaline karşı, hazırlıklı olun. sakın ola başına kakmayın unutmamış olmanız, unutturmayacağınız anlamına gelmez. siz en iyisi sessizce hayatından çekilin. önceliklerinizi yeniden gözden geçirin. ve kaldığınız yerden hayatınıza devam edin.
-bilmiyor gibi yapılır.
-rakip etüd edilir, kendimizde bir eksiklik olduğu varsayımından hareketle bu eksiğimizi tamamlayarak önce sevgilimizi geri kazanırız.: yani nedir rakibin fazlası, iyi mi sevişiyor, sinemaya mı götürüyor, arabasıyla mı geziyor, ne ise işte, eksik neyse onu tamamlıyacağız.
-rakip firma ortadan kaldırılır.
-bir daha olmaması için tedbir alınır. (bak seni duyuyorum birileriyle takılıyormuşsun, ben onlara inanmadım, doğru olsaydı seni vururdum yaşatmazdım ...) tarzında cümleler içeren mail, mektup ,mesaj telefon ya da yüzyüze görüşme yapılır. kişilerin sosyal çevresi ve kişiliğine göre bu mail ya da görüşmelerdeki ifadeler daha farklı da olabilir. (birileriyle görüşüyor olman beni son derece üzerdi) gibisinden.

1-karşınızdaki insan birlikte olduğu kişiye aşık olmuşsa zaten yapacak olumlu bir şey yoktur.
2-aşık olmamışsa bu yapılanlar tekerrür etmemesini sağlar.