bugün

Hiçbiriyle tanışmamış olmak.
Not:asude ayıp yaptığın ayıp.
Ler eki çok lüks kaçıyo moruk. Birden fazla mı var amk.
Hepsi birazcık ilgisizdi ekime kadar yolları var şimdi rahmetlilerin arkasından sövmek olmaz ^^
Boylarının 170 cm den uzun olmaları ve kaypak olmaları.
Hepsinin yüz hatları birbirine benziyor. Hatta bir arkadaşım “omza kadar saçlar, yüzde bir ben, beyaz ten, hoopp seninle birlikteler” dedi. Dedim vay anasını, zevkimi iyi özetledin. Böyle yani. Lele kurban ben olayım, suratında ben olayım.
Benim kadinlarda bayildigim fiziksel ozellikler:

Kalin kas, koyu renk iri goz, ve yuze karakter katan bir kusur (cogu zaman burun). Tum sevgilililililerimde de bu var.

karakter olarak kiz cocugu gibi davranmayan, iyi okul mezunu ve isinde iyi biri de olursa uzerine cila olur.
Hepsi çok güzeller Di çünkü ben güzelden anlarım.
eski sevgililerini bana anlatmaları. anlatmak dediysem öyle yüzeysel değil, baya oturup ettikleri kavgalara kadar. ben galiba kaplama seviyorum. *
köpek çekmeyince şımarmaları ve terk etmeleri. Bu kadar basit olmaları üzücü. Herkes böyle zaten gülüm sen niye böyle olmak zorundaydın ki.
Köpeğimden korkmaları.
beni ikna ederek benden ayrılmaları.
ya da ben malım. ikisinden biri.

muhtemelen ben malım.
önce huzur verip ardından başta huzurum olmak üzere her şeyimi sömürüp gitmeleri.
Kadın tanımını benden sonra öğrendikleri itirafları.

Hiç sekmez, sektirmem.
istisnasız hepisi güzeldi. Bazısı zekiydi.

Ben de yakışıklıyım ama niye tipsiz biriyle sevgili olayım?
Kadın olmaları.
Hepsini benim terketmem .
bir yerdeki konuşmam allah'a büyük gelmiş demek ki ; hepsi de ikizler burcuydu maalesef.
Omurgalı, memeli, primat.

vücudun bileşenleri (60 kg lık örnek üzerinden)
Madde Ağırlık Atom % oranı
Oksijen 38.8 kg % 25.5
Karbon 10.9 kg % 9.5
Hidrojen 6.0 kg % 63.0
Nitrojen 1.9 kg % 1.4
Diğer 2.4 kg % 0.6
Terazi burcu olmaları. Bundan sonrakilerin ortak özelliği terazi burcu olmamaları olacak..
Hepsinden ayrılıyor oluşum.
Hepsinin eski sevgilim olmasıdır.

https://youtu.be/qyczHCg2zhw
Abdülhamit'i savunmaları...
Kuşkusuz güzel ve orijinal insanlar olmaları. iyi ki tanımışım hepsini.