Biri vardı uzun zaman önce. Gözümde öyle mükemmelleştirmiştim ki kendimi ezik gibi hissediyordum. Bir gün onun aslında çok basit biri olduğunu anlamamı sağlayan olaylar dizisi başladı. Benim o harika dediğim insan gözümde küçüldükçe küçüldü ve bir anda sildim çıkardım hayatımdan.
Süsleyip püslemeyin. Sevgiliden soğumazsın. Baskasina asik olursun..
şuraya gelende kadınların entry girmesi kadınların insanı ne kadar yarı yolda bırakan, sıkılgan yapılı olduğunun göstergesidir. iltifat edince bunalınırmışmış şunlar evlense ne olur adam yarın işsiz kalsa kapının önüne atarlar.
Sadakatsizlik, saygısızlık türevi şeyler olmadıkça bahane olandır.
Sevdiğim haliyle kalmayıp değişmesi ve mutlu etmekten çok mutsuz etmesi. insanın sabır ve tahammül seviyesini çok zorlar bu gibi şeyler. Dolayısıyla da çok hızlı soğurum.
Aslında beni sevdiği için değil de, hayallerine giden yolda bir araç olarak gördüğü için benimle olduğunu anladığım andır.

Saf sevgiyi arıyor olmak da benim handikapım tabi. Neyse ki akıllandık artık.
Hiçbirşey paylaşmadığım hatta bırak paylaşmayı böyle bir istek gereksinim duymadığım an geçmiş olsun..

bence artık sen de herkes gibisin moduna geçiş ve kapanış.
Artık onunla gülmediğim andır.
Eski sevgilisinden bahsettiği an.
Ya ben hiç anlamazdım böyle bir şey hep ısınırdım. Meğer kendimi yakmaktanmış...

Ölümsüz_aşq123

Gülmeyin, bu gerçek.
araya mesafe girdiği andır.

o iş yatar işte.
aldatmış olduğunuz ya da aldatılmış olabileceğinizi hissettiğiniz andır. aldatmayın, aldatılıyorsanız da lütfen bir zahmet defedin o varlığı yaşamınızdan.
Davranışlarına kırılmayı bırakıp kızdığımda anlamıştım.
Bu kızgınlığımı ciddiye almaması daha da derinden yaraladı. Amacı olayların üstünü örtmekti ama yanmaya çoktan başlamış bir geminin üstünü örtemezsin.
Sonraki tamam bitsin kabullenişi ise limanımın üstünde elimde bir kova suyla belki söndürmem gerekir diye izlediğim gemimin batmasını sağladı.
Üzerimde gösterdiği herhangi bir eril baskı, beni herhangi bir erkek kişisinden soğutabiliyor. Baba, hiç olmasaydı daha iyi olurdu kıvamında lanet bir erkek kardeş ya da bir sevgili.

Edit: baskıcılar hemen kendisini belli ediyor tabi. Sizin yüzünüzden yaşadığımız hayattan zevk alamaz duruma geldik, pis herifler.
Konuşucak bir şey bulamadığın daha doğrusu anlatmay tenezzül bile etmediğin andır . Bunu hissettiğimde bitirmiştim şahsen. insanlar konuşa konuşa ..
kıskançlıklarını gereğinden fazla belli ettiği ve kısıtlamaya çalıştığı an.yordun be.