bugün

biz senle 4 kişi çıktık. * Evde denemeyin
sigaramın dumanına sarsam ı söyleyip sesimi kaydedip yollamıştım altına da seni seviyorum yazmıştım. sesim o kadar mı kötüydü bilemem ama cevap alamadım öylece bitti. insanların gerçek yüzleri ayrılırken belli olur yaptığımdan hiç pişman olmadım.
ben daha iyilerine layığım.
aldığın o borç parayı unuttum sanma, ödemezsen sikerün!
(bkz: allah çarşını pazar etsin)
iciniz icinizi yese de atmayin yaziktir. Sonra o bir havalarda bir havalarda geziyor biz cekiyoruz.
http://sphotos-h.ak.fbcdn...033931456_642363748_n.jpg
galatasaray.
gelme geri istemiyorum seni artik sevmiyorum cep telefonumdan siliyorum.
iyi ol mutlu öldür. sebebi iyi yada kötü bitmişse bile.
"gel de külotlarını al"dır.
yar saçların lüle lüle
haydi sana güle güle
hakkını helal etmek. karşı taraf ayrıldıysa kısa yoldan uzaklaşacaksın yok başka çaresi, bitti son.
sevişecek bir şeye ihtiyacın olursa ara.
ben : kilotlu corabin burada kalmis. kiz : iyi iste sevistigin kizlara giydirir sevisirsin. ben: duuuuulaayyy nolur geri donnn, uzanip tutuver cuku mu bir gun, cukemem diyemem, geri don geri don duuuuulaaayyyy nolur geri don, gamsizzzz vicdansizzzz, bir oglum olsun adi can ols...
alınan hediyeler için mesaj atılır; ben her şeyi bir kutuya koydum en yakın zamanda al ya da çöpe atayımdır.
kapı açık arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık.
(bkz: la bi siktir git bebe)
angaraliyim.
didididi .
sevgilim değildi ama yine de kızdan gelen bi ayrılık mesajıydı.

-........bir daha beni arama. siliyorum numaranı. kendine iyi bak. yada bakma amk banane.-

hüzünlü bi gülümseme bırakmıştı trakya yollarında..
"Kendine iyi bak beni düşünme,
Su akar yatağını bulur." Olabilir.
yüregim seni bu aşkın en zayıf halkası seçti . güle güle ...
Gerek yoktur efenim böyle şeylere atmayınız.
bi daaa bna msj neyim atma tmm mı ?
Herkesin soylemek istedigi, ama ezik gorunmemek icin soyleyemedigi seylerdir. Mesela kotu ayriliksa "senden nefret ediyorum" diye mesaj atilir, aslinda meali, seni deli gibi seviyorum dur. Sonra bazilari da, "unutuldun, artik sende herkes gibisin" diyebilir fakat meali, seni cok ozledim, oyle ozel ki bendeki yerin cesaret edip soyleyemiyorum bile gibi seylerdir. Seviyorsaniz, sevginize saygi duyun ve gurur yapmayin, reddedilmek dunyadaki en guzel sey olmasada, en azindan sevginize bir sans vermis olursunuz, eger deger diyosaniz tabi. Neyse sadece benim fikrim.
nefret ederek ayrılmışsanız; hoştçakal.