bugün

hafta sonu sabahın altı buçuğunda uyuyamayan sevgilinin teklifini red etmemektir.

sıcacık mercimeğin mis gibi kokusunu daha yolda alırsınız.
Ne mercimeği ya karışık kelle paça beyin dil ne varsa yenir. Sabah sabah daha kelle yeni çıkmışken işte taze taze. Valla anlamıyor bu millet çorbadan şeyden. Sabah 5te 6da gidiyorsam değmeli kalkıp gittiğime. Mercimeği evde de yaparım.
beraber 1 sepet ekmeği yiyebiliyorsanız daha bir anlam kazanacak olan eylemdir.

vardır ya hani birer tas çorba isterler o çorbalarla beraber masanın ortasındaki kocaman sepet dolusu ekmeği henüz çorbalar yarıda iken yok etmiş olurlar. işte öğle yemeği için o lokantaya beraber giden işçiler arasındaki bağ oralarda pekişir. mutlaka sevgilileri de pekiştirecektir *
Delikanlı adamın işidir, açık ve net.
Ramazan ayında yada sabaha karşı saatlerde buluşulunca yapılan eylem.
Sarımsak koysanız birbirinize kokarsınız koymasanız tadını alamazsınız. O yüzden ileri seviyede yapılabilir.

görsel
işkembe ya da kelle paça için.
Çorba, kokoreç, kebap, sushi, lahmacun, balık ne yerseniz yiyin birlikte olduğunuzdan her ikiniz de mutluysanız o yemeklerdeki hal, sohbetiniz bir başka oluyor.
ileride güzel bir anı olarak hatırlanacaktır, afiyet olsun.
Ben erkek olsam şu üstteki görüntüde ki çorbayı içen kadinla beraber olmazdim. Bu döver de.
O kelle paça içer ben mercimek.ona uyum sağlayim diye mercimege sarımsak ve sirke koyarım.
Nerede lütfen söyleyin?
Bu tavla da atmak ister. inşallah çantasından erotik bir uzuv çıkmaz sabaha karşı.

Ay çok severim. Çorba içen kadın iyidir. Karşılıklı mercidabık, fğğüüp.
Kış günlerinde harika bi aktivite olabilir. Ama tabıkı işkembe falan olcaksa.
Bu çorbacı kültüründe mercimek içen bi aşağılanıyor, bi burun kıvırmalar..
Çorbacıya giden sevgiliye ideal eşlikçi olabilmek için illa beyran, işkembe mi içeceğiz ya.. neden biz mercimek çorbası içenler adamdan sayılmıyor ben yetkililere seslenmek istiyorum.. Mercimek çorbası da vardır!!
Mercimek içilecekse yapılabilecek eylem.
"Sevgilim" ile hiç görmemiştim. Manita, flörtlerle ise gitmeye tenezzül etmedim..
Alacağın da max,üzerinde nike logolu pazarda satılan çakma ,siyah gri çorapdır.