bugün

ulan sevgiliye mal muamelesi yapmaktan öte birşey değildir denilesi laf saçmalığıdır... ulan sevgilin kaç model sorusunu sana sormazlar mı?
abi iki yıl kullandım... yenisini bulunca onu başkasına sattım... şeklinde bir cavap mı vereceksin be ahmak...
sonra arkadaşlarınla yolda yürürken karşıdan gelen ''eski sevgilini'' görünce, arkadaşlarına ''bak benim eski sevgilim'' dediğin vakit, sözlerin şu manaya gelmez mi:

iyi randıman verdi... ama yenilikçiyim ben... ilericiyim... kapitalistim... tüketirim... insanları tüketirim... ve bilakis duyguları... kullan kullan deforme oldu tabi... bir ürünü hiç kullanmasan bile raf ömrü vardır.. eee hem kullandım hem de eski manita kartlaşmaya başladı... ben de yenisini buldum... sıfır model, az kullanılmış bir sevgilim var.. istersen sana satabilirim...

ulan bir insana eski diyerek ona mal muamelesi yapan zihni bitik aptallar güruhunun kof beyinlerine tüküreyim...
ulan ben sizin eski ve yeni anlayışınızı sikeyim... pek maharetli zihninizin kategorize etme yeteneğine köpekler pislesin...

sevgili...
eski...
uzatmalı...
hey ben topunuzu eşeklere akraba kılayım...
Daha bana nasip olmamış olaydır.
hepsi eskitmez de kimisi de sevgililerini ipe dizer, ona döner, buna döner, yeniden değerlendirir yani.
*
daha birini bulamadıkki eskitelimdir.