bugün

entelektüel sohbet etmek, göz göze gelip susarak dakikalarca bakışmak, seyahat etmek ve seks yapmaktır.
şu kucağa alıp kaçırmalı videolar var ya asla onun gibi şeyler yapmayacam. Ozelimizde en güzelini yaşayacağız.
eğer ömrü hayatımda bir tane ne dediğini, ne konuştuğunu bilen, her lafın sözün altında mana aramayan, verdiği sözleri tutan, tutamayacağı sözler vermeyen, bir gün melek diğer gün şeytan olmayan kısacası standart yurdum insanı bir sevgilim olursa düşünürüm ama artık çokta sallamıyorum galiba.

yeni sevgili adaylarımın neredeyse hepsi ''günü kurtarmak'' denen olayı o kadar abartıyorlar ki ne plan yapabiliyorsun nede yaptığın plana sadık kalabiliyorsun.birgün kahve içelim diye kendi kendine davet ettirip sonraki gün ''BEN ÖYLE BiŞEY DEMEDiM UYDURUYORSUN'' diyebilmek nedir mesela çözemedim ben ve artık uğraşmak istemiyorum.

neyse ki iki evlat sahibi adamım 2 kere superman olmak kolay değil, ehe mehe...
amacı para yemek olmayan, güzel gülümseyen, güzelce, tatlış bir hanım kızımız "ben senden bir süredir hoşlanıyorum" diye gelse, cinsel hayatı da olan bir ilişki sunsa, odtünun kampüsünde orada burada elele oturup romantizm yaşasak, çimlerde yayılıp evden kek falan getirip yesek... çok şey mi istiyorum amk!
görsel
Keşke yürüyebilseydim.

Böyle olurdum bana gelin kızlaaaar.

Hepinize yetecek kadar var.
- el ele tutuşup göz göze gelmek,
- değişik seks pozisyonları denemek,
- tatile çıkmak,
- entelektüel ve doyurucu sohbetler yapmaktır.
istiklalde el ele yürümek. bunu çok istiyorum, yeme içme her şey bana ait, el ele tutuşup gezeceğiz.
- o uyurken saçlarını koplamak,
- sarmaş dolaş film izlemek,
- kahve/ alkol içip sohbet etmek,
- el ele, kuş gibi hafifçesine yürümek,
- karşılıklı tutku sayesinde gerçek orgazma ulaşmak.
Yemek yemek, sinemaya gitmek, sevişmek
gizli kapaklı buluşmalar, tatlı kaçamaklar.
Severim ben ya, saçını ağzını yüzünü falan. Bir de bol bol gezmek isterim. Hayata bir kere geliyoruz ve -birlikte- görmediğimiz yüzlerce binlerce yer var.
tabbiikidde frenchkiss. swh.
Arkadaşlar öncelikle şükür namazı kılıyorsunuz haberiniz olsun.
dua edip şükretmek.
Telli baba’ya gitmek.
bulda gerisi kolay, su akar yolunu bulur.
sarılmak. sadece sarılmak lan. doya doya sarılmak .
yapılacak ilk şey, her şeyi en baştan konuşup, sözleşme imzalamaktır.
görsel
Abartısız

görsel
Yemek yapışını izlemek, işte bu mental orgasm schatz.
Sevmek sevilmek. Korkmayın. Yaşayın.
Uzun bir yürüyüş yapılır. Bu süreçte hakkında bilgi edinilir. Sonra güzel bir yemek yenir ve dinlenmek için yatağa geçme eylemi teklif edilir.
Ani olmuş gibi davranmamak! Gereklidir efendim sonra aceleye geldik olursunuz uyarılır!
havai fişek gösterisi ile deve kestirip fakire fukaraya dağıtmak arasında kaldım ama ikisini birden yaptırma durumum da var.

bakacağız artık.
nerde bulduğuna göre değişir.