bugün

Sevan nişanyan’ı zerre siklemiyorum, kendisi karısına bok atan bir adam, bana medeniyetten bahsetmesin!

Ama sen, ya sen muhafazakar kardeşim, senin din ve devlet düşmanı bir ermeninin hakaretini referans Alman üzdü beni, tarihi anakronik bir mantıkla yorumlamayacağım ancak o beğenmediğin Atatürk olmasaydı nenene hangi ermeninin yarrağı girip çıkardı senin adın, dinin ne olurdu orasını bilemem!
Sevan nişanyan itibarlı bir insansa din ve Allah konusundaki görüşlerini de referans alalım mı sevgili dindoş arkadaşlar.
Şu an vaktim yok.
Sevannin taraftan kovulmasına sebep olan yazılarını bulmaya.
siktirsin gitsin deli...

evet kemalizmin ve kemalistleri eleştrilecek çok yönü var... kemalist de değilim atatürkü çok sevip saysam da...

ulan şu ülkeye iki gıdım medeniyet girdiyse o adamlar sayesinde girdi pezemeng.

destekleyen de kemalizmin ingilizler tarafından kurulduğunu söyleyen, ingilizlerin cemiyetine üye vahdettin artıkları.
tanrılarına dokunmuş kimisinin. çıldırtmış birilerini.
siklemeye gerek bile yok-tu oysa.
Bizim radikal kemalisti anlatmış evd.
Sevan nişanyan kim oluyor ki bize ayar verecek?
http://nisanyan1.blogspot...bilgiler-nisa_15.html?m=1
Bunlarda katılıyon mu vatansever.
hiç mi beyninizin yokluğunu hissetmiyorsunuz anlamıyorum ki...
"sevan nişanyan kim ya karısına bok attı ya ehehehehe"

kemalistlerin konuyla ilgili tek karşıt argümanları bundan ibaret. iyi geceler.
(bkz: affedersin ermeni)
Sevanı da destekleyeni de hepsini engelle geç.
kadir mısırkoçanından doğan hain boşluğunu hain bir ermeni kapatacak belli ki. bunun sicili, ne bok olduğu belli. bir de utanmadan medeniyetten medeni olmaktan falan bahsetmiş lağım faresi.
“Ermeni” kelimesini hakaret olarak görenlerin ermeni birinin sözlerini referans almaları ne kadar garip. Sonra zamanında ağababalarınız 6. Filoya karşı namaz kılıyordu dendiğinde kızıyorsunuz ama.
Sizdeki omurga yoksunluğu bu herifin bir lafı ile yine öne çıkmış.
Kim bu diye merak edip gugıllamayı düşünecek kafa da yok nitekim. Yüksünüz bu millete yük.