bugün

gün geçmiyor ki güzel ülkemde gereksiz kictan uydurma hede hude ortaya atilmasin.

şimdi sözlük düzlük olsun dersen yaparsın bu işi. yazarlık yazmak değil mi ki zaten . o zaman soruyoruz "neden, neden yani? yakışır mi bize yakışır mi size".

zaten foto ile çıplaklığın ve zirtapozlugun sözlükte troll olmak için yol olmak gerektiğini gostermisken sesli entry niye.

her şey tamam eyvallah dedik, bu girenlere ne oluyoooo la? kanka zaten burada herkes değişik. sen daha değişim modunda mi yapıyorsun bunu.

sestim estim, gurledim amiho goiyim konulu bu konu bizce boştur...
bakınız: bir "kız olduğunu belli etme yöntemi" olarak sesli entry girmek.

yetkililere not: hatalı bakınız vermedim. linksiz bakınız verdim. tekrar bu sebeple bir entrymi silerseniz, ananıza bacınıza içimden sövmek zorunda kalacağım.
0:00 0:11
0:00 0:12
Aşırı saçma bulduğum eylem ne gereği var ki parmağınız mı yok.
Her bir yazarın Birer Pilot Adayı olduğunun kanıtıdır, yahu o erotizm kokan sesler nedir öyle özünüzde neyseniz O olun.
apla nasııh sesli entry girdin öyle.
Yakında gireceğim entry türüdür. Buraya bakarlar bunu anımsarlar. Dengeleri değiştirecek taşları yerinde oynatacak düşmanlarına korku sevenlerine sevgi fısıldayacağım entry dir. Öyle çükünüze konuşur gibi konuşmayın osursam daha seksi olur lan sizi kim kandırıyor böyle yav. Benden örnek alabilirsiniz yakında geliyorum biraz geç geleceğim * tecrübe sonuçta.
(bkz: Siri ve dikte) ben söyleyerek yazıyorum. girdiye ulaşmak yazılıyken daha kolay oluyor.
Nasil yapildigini, bilmedigim, cok Merak ettigim, entry turu, bilenler varsa mesaj kutumu yesillendirebilirse mutlu olurum.