bugün

hoş gelmiş . hiç sevmem böle nick altı yazılarını filan ama hoşuma gitt..
(bkz: lanbisiktirgit)
çok küfür ettiğinden, art arda 2 eksi bastığım yazar.
n.hikmet bilen yazar. iyi kötü her daim bir saygıyı hakeder. şiir seviyor üstelik nazımı seviyor. ne güzel ne güzel.
çok güzel tenis oynayan yazar, tenis topu virtüözüdür.

hoşgelmiş.
entryden karakter tahlili yapabilecek kadar saçma bir özgüvene sahip, bir insanı tanımadan çözdüğüne inanacak kadar da saf sözlük yazarı.
hamide nine'nin komşusudur.
eğlencelidir. konuşmasını bilir.
iyi bir insan, iyi bir yazardır...
demir çubuklu nesildaşım.
kitap kokusuna bayılan yazardır. siyah kan'ı da okumuştur.
(#13786744) sesli gülmeme sebep olmuştur ama haklıdırda aynı zamanda.
feministtir. kaçın!'dır.
kadın olduğu için gerçek hayatta olduğu gibi sözlükte de saldırılara maruz kalacak kişilik. kendisine tavsiyem: hiç takmasın.
rus kızına benzemek için rus niki seçmiş kızdır,güleriz.
ağzı bozuk küfürbaz türk kızı yazar. eleştireye katlanamayıp küfürle karşılık veriyor. şişman kıllı ve bıyıklı olması muhtemel.
(#13985680) yürü be. işte yazar dediğin böyle olmalı.
içinde inci ruhu olduğunu düşünmekte olduğum yazar.dikkatli olun.
kendisini tanımasam, sözlükteki entrylerini okuyunca "bu hatun erkeklere topyekün savaş açmış lan" diye düşünürüm. neyse ki kendisini tanıyorum, korkmayın genşler. eheh.

severiz çok.
entryleri beğenerek takip ediliyormuş, 31 çekmekten çıldırdım demiyor da hahaha. *

neyse hocu torrent lazım mı bak aylar olmuş. *
sekizinci nesil bir yazar olmasına rağmen bugüne kadar sözlükte entrylerine rastlamamamın nedenini, gece gece düşündürten yazardır.
o bir sözlük kızları hakları savunucusu. yazarın dibidir, severiz.
kapalı ayran. *
nickini görünce, duş almam gerektiğini hatırladım.
çikolatalar konusunda jose mourinho ve mesut bakkal kadar zıt fikirlere sahip olduğumuz arkadaş.
no soporto el rap ile birlikte ellerine harçlık tutuşturup markete göndereceğim yazar.