bugün

her entrysini seri halde eksileyen bu elemanın kim olduğunu bilmediği için, 'nasıl olsa bunu okur' diyerek, içindeki sevgi cümlelerini kelimelere döken yazarın mektubudur.

Sevgili seri eksi veren ibnecim.. bu mektubu sana çok uzaklardan yazmıyorum. tam tersi aynı çömleğe osuruyoruz, sanırım yakınız..tamam benim rakip taraftarım olabilirsin, o entrymi de eksilemiş olabilirsin, bazı görüşlerimiz farklı olabilir ona da eyvallah.. olum bilgi entrysi de eksilenir mi ya ? ibne misin sen ? bu ibnelik sizde babadan oğula felan mı geçiyor ? gerçekten de dedikleri kadar ibneymişsiniz. bu mektubu okursan s.kime okumazsanda taşşama..
kısa ve net olan mektuptur.
(bkz: allah belanı versin)
len ipne n'apıyon ? uzun zamandır görüşemiyoruz merak ettim. k.i.b aeo çok öptm bye..

edit: her zamanki gibi çok hızlısın ibnetor. yaşadığını bilmek güzel.
yok selam sana yavşak.

ne vardı mına koyim bir gün daha sabretseydin de; moderatörler 5 eksi oy sınırlamasını koyduktan sonra eksileseydin? bir entry, bir entryidir. statümü de skip attın. kim olduğunu da bilmiyorum. dötüne koyim senin.

bitti.
"seün ejdadını skerün" dizeleriyle sonlanacak mektuptur.
(bkz: seovi ye acik mektup)*
özcan deniz'in seoviye şarkısı gibi bir aktivite.
sayın seovi:

siktirgit lan burdan. (bkz: kısa ve öz)
hiç öyle mektup yazmaya gerek olmayandır. adam bir kere zaten seri eksiliyorsa sizi kafaya takmış demektir. bir de mektup yazarak iyice adamı ne gaza getiriyorsun, bırak istediği kadar eksilesin illa ki o da sıkılıp bırakacak.
lan pezemenk 1 dakkada pes ediyon hemen. 2 eksi oyla yetiniyoz. işinin hakkını ver adam gibi eksile.
merhaba,

yürü ey dilber-i rana yürü de endamını göreyim.

karmam düştü yerlere ecdadını zikeyim.

ben trolmüyüm ki yerlerde sürüneyim?

troll'e de sana da arkanızdan sürteyim... eksi veren ellerini hiç soluksuz zikeyim.
Seviyorum ulan seni. Cidden.