1. 1.
  Burhan Şeşenin oğlu, rodi, gitarist, davulcu, basçı, klavyeci, müzisyen...
  1 ... olivyag
 2. 2.
  yanlış tedavi nedeniyle yaşam mücadelesi veren, burhan şeşen'in müzisyen oğlu. Nil Karaibrahimgil'in orkestrasında çalan serhan, Galatasaray Üniversitesi'nde de master yapıyor.
  ... ze minbo zuk
 3. 3.
  beyin ölümü gerçekleşmiştir.

  http://www.milliyet.com.t...%20gerceklesti&ver=37
  1 ... sanzelize canavari
 4. 4.
  bugüne kadar tanımazdım kendisini bilmezdim kim olduğunu...
  akşam berbat geçen bir sınavdan çıktım geldim biraz kafam dağılsın diye televizyonda ana haberlerde gördüm kendisini ilk olarak. göremedim daha doğrusu... fotoğraflarını gösterdiler gözlerinin içi gülerek bakıyor objektiflere... videolarını seyrettirdiler nil'in arkasında çalrken yaptığı işten duyduğu keyif tüm suratına yayılan gülümsemesinden belli oluyordu. ne olmuş ya derken yanlış tedavi dolayısıyla beyin ölümünün gerçekleştiğini söyledi babası gözyaşları içinde... o andan beri gözümün önünde beynimin bir köşesinde onun solunum cihazna bağlanmış fotoğrafı duruyor. allahım sen sevdiklerine bağışla diyorum ama umut yok deniliyor zaten... hayatımda hiç görmediğim hiç tanımadığım 3 4 saat öncesine kadar ismini dahi bilmediğim insan keşke adını bu şekilde duymasaydım... keşke adını hiç bilmeseydim de sen yaptığın işlere devam etseydin ailenle arkadaşlarınla sevgilinle bir ömür boyu mutlu yaşasaydın... keşke...
  5 ... hermia
 5. 5.
  14,30 itibariyle kalp durması sonucu vefat etmiştir. allah rahmet eylesin.
  -1 ... akmai
 6. 6.
  yeni yine yeniden bir doktor kurbanı...
  1 ... freddy kruger
 7. 7.
  iyi uykular...
  güzel gözlüm,
  yetenekli müzisyenim,
  arkadaşım...
  2 ... lalenguademariposa
 8. 8.
  'bu kadar abartılacak ne var, anlamıyorum' zihniyetinin kurbanı. sorumluların bedelini ödeyeceğine inanıyor olabilsek keşke.

  http://www.milliyet.com.t...adi,%20durdu..&ver=53
  2 -2 ... sanzelize canavari
 9. 9.
  dün haberlerde ölümle verdiği savaşı izledim.. bugünse o savaşı kaybettiğini öğrendim.. ne denir ki? mekanı cennet olsun..
  ... oopps i did it again
 10. 10.
  Burunla beyin arasındaki koruyucu kemiği olmayan bir gence grip tedavisi uygulanması ne kadar doğrudur? Bu tedaviyi uygulayan hastane yeterince bilgilendirilmiş midir?

  11 gündür iyileşmeyen bir gencin sağlık durumuyla ilgili kararı vermesi gereken kişi üvey babası mıdır?

  11. güne kadar Baba Burhan Şeşen nerededir? Oğlunun yanında mı? Yoksa..!?

  Uyuşturucu belasından kaybettiğimiz gencecik bir insanın ardından lanet okumamız gereken, tartışmamız gereken şey bu musibeti nasıl temin ettiği, ailesinin bu duruma nasıl kayıtsız kaldığı ya da gücünün neden yetmediği midir? Yoksa son 24 saatte yapılması gereken her şey için belki de çok geç kalınmışken olanlar ya da olmayanlar mıdır?

  Burhan Şeşen Beyefendi yanlış tedavi uygulandığı iddiasını neye dayandırıyor. Gerek Alman Hastanesinin gerekse diğer bilgililerin hiç birisi bu yönde bir bulgudan bahsetmiyor.

  Bahsedilen bu tip vakalardaki bir ihtimal. Peki bu iddiayı ortaya atanların, manşetlere taşıyanların da bu aceleciliği niye?

  Ve en önemlisi,

  Oğlu yaşam destek ünitesine bağlıyken, şartlar ne olursa olsun!

  Hangi baba,

  Niye,

  Bir magazin programına çıkar?

  * ADEM MELEKE - HABER AKTÜEL
  2 -4 ... badisaba