bugün

görsel

Serdar a şahsımdan bir hediye.

Nasıl kullanacağını biliyorsun dimi?
ben de şunu hediye etmek isterim kendisine.
görsel
görsel
Ben şu anda ben değilim.
biliyordum.
görsel
Kadın çıkarsa üzülürüm. Ben onu kafamda erkek gibi konumlandırdım. Böyle olunca kendimi aldatılmış hissederim.
Bunu kaldıramam sözlük. Lütfen kadın çıkmasın.
sanmam.kadın değil de kız olabilir. kız oğlan kız.
görsel
yalnız el chapo guzman bey’in bilgi içerikli şahane entirisini de görmezden gelemiyciim hiç..

bu detay, serdarcıımın hazinçli durumunu bile gölgede bıraktı şimdi..

serdar:(?

olm bir şeyler söyle lan:(
O zaman, yürüüyelim arkadaşlaar da rarara...
Serdars. At. R leri kaldı sedas

Sene olmuş 2019 topla 12 9 la topla 21 alfabenin 21. Harfi s çıkar sedas tan s leri..

Kaldı eda hadi hayırlı olsun...

Demek ki adı eda..
Vay anam vay neler dönmüş Serdar ya?

Lan olm daha 2 dakka oldu bildirimlere bakıyordum arkamdan atıp tutmuşsunuz.

Evet ulan kızım. Topuklu giyiyorum. Sürekli oto paspasım deliniyor. Favlayana iban atıyorum 100 lira atan herkeşle mesaşlaşıyorum.

Ayrıca beynimde 8 numara siyah bilardo topu kadar ur var. Çok zor durumdayım. Onun için de 250 lira atmanız lazım. Ameliyat parası.

Ayrıca Diyarbakır'dan geldim ankara'ya asker arkadaşımı ziyarete. Cüzdanımı çaldılar. Geri dönmem için 5 lira Lazım.
Ulan bazen erkek halimle korkuyorum sizden.

Ayakkabi topugundan adamlari yaptigi tespite bak.

24 dizisi gibi.
görsel
Ben biliyordum evet. Eski nicki sertapsl06 idi. Meriçler yüzünden serdarsl06 yapmıştı. Yeni nesil bilmez .s
acar gazeteci tengir budun uludağ magazin servisinden güldürdü.
Serdar da erik gibiymis kütür kütür hahahaha.
yaman şakacıların eline düşmüş bir serdarla karşı karşıyayız yine..

serdar:(
ankarada bizim alt katta oturuyorlardı, kırmızı sütyenini bizim balkona düşürmüştü, kocası ayı hayrettinin boynuna papyon yapmıştım.
görsel
Yilan serdar kadin miymis ay ben şok.
Ben de diyorum ki neden benimle açık oylaşıyor. Kimin ne olduğu belli olmayan bir dünya demek ki burası...
görsel
görsel
Yalnız bent deresini yıktılar. Hatta hacı bayramın altında define arıyorlar malum kişiler.

Bunun benim gadınlığımla bek alakası yok ama işte...