bugün

zor bulunur böyle kızlar. hemen evlenilesidir.
sonra ki mottosu: yaşarım dedim de sonsuza kadar demedim ki olacak olan kadındır.
yalancının önde gidenidir. kontrolü eline aldıktan sonra tüm isteklerini erkeğine yaptıracak masum kızımızdır.
balık burcu kadınıdır.
Yaşar ancak bir kızın tek göz evde yaşayabileceği tek bir erkek vardır hayatında. Onun dışında hiçkimseyle bunu yapamaz. Gerçekten sevdiği ile yaşar ama genel de hiç gerçekten sevdiği ile evlenemez.
kesinlikle güzel olmayan kızdır. bulup bulacağı en iyi adam sizsinizdir. sizi kaybetmemek için her şeyi göze alır.

şayet güzel bir kız olsaydı kesinlikle böyle saçmalıklara tenezzül etmezdi. çünkü güzel kadınlar her pisliğe bulaşsa dahi her zaman iyi koşullarda bir alıcısı olur. sizi ne yapsın lan!!! boşuna hayal kurmayın.
erkeğine deli gibi aşık, kişilikli kızdır. parayla pulla işi yoktur. manevi değerlere daha çok önem veriyordur. eşine hayatı zindan etmeyeceği yüksek ihtimaldir. tabiki gerçek duyguları olup olmadığını araştırmak lazım konuykla alakalı. emin olmak lazım. sonrası kolay. bas yıldırım nikahını daha iyisini bulamayacaksın nede olsa.
(bkz: seninle gecekondu da bile yaşarım diyen kız)
hayal ürünü olan kızdır,boşuna beklemeyin.
aşıktır.
üstüne gitmeyin, geçer.
aşıktır, seviyordur çünkü karşısında ki erkek bunu hak ediyordur.
bundan maksimum 2,5 yıl sonra:

- allah belanı versin hamdi, allah ciğerinden yaksın seni mundar herif. millet karısını saraylarda, saray gibi evlerde, lüks içinde yaşatıyo sen burda bana leğende çamaşır yıkatıyon. ah ah, suç bende, annemi dinleseydim, ah eşşek kafam ah, annemi dinleseydim şimdi böyle mi olurdu halim. bir elim yağda bir elim balda, bir ayağım istanbulda öbür ayağım romada olurdu ah annemi dinleseydim. ama dur sen ben yapacağımı bilirim sana... (bkz: kocanın penisini kesmek)

kanmamak lazım.
esma: seninle tek göz evde yaşarım aşkım.
fatih: e harhalde istanbul burası tek göz ev ne kadar biliyor musun?
önemli olanın sevdiğiyle yaşamak olduğunu kavramış gereksiz şeyleri aşmış kızdır.
paha biçilemeyecek kızdır kendileri.
mantıksız bir kızdır; en azından mutfak, banyo falan olmalı*. hatunların mantıklı olanı makbuldur. bunu sallayabilirsiniz.
büyük sözü dinlemeyen kızdır.
böyle söylemesine rağmen evlenince tek göz odaya kıyafetlerinin bile sığamayacağı kız tipidir.
çok pişman olacak kızdır.
saçmalayan kızdır. kusura bakmayın ama herhangi bi erkek de kabul etmez bunu. çocuğunuz olcak lan sizin. sene olmuş 2012 ne tek göz evi. para pul cidden önemli değil benim için ama okuyan eden çalışan insanlarız. yap bi birikim çık güzel bi eve zor değil yani. abartmayın bu kadar.
yalan söylüyordur.
sözlerinden illuminati akan kızdır.

israil ajanıda olabilir. artık sizinle ne işi olucaksa.
tek göz odayı görünce kaçabilir. gerçekten götürün bi' bakalım.
tek göz ev 150 m2 ise yaşar tabi. oda dediğin nedir canım, eklenir iç içe.
benim diyen evlensin benimle hemen. tek göz evde de yaşatmam valla. yeter ki ben ona yeteyim.