bugün

insanın başına ne gelirse ya meraktan...
rahatsız galiba,manyak demeyelim.
Yarım arşın.
balığa gidildiğinde sorulan bir soru olduğu aşikardır.
pek belli ki hanım kızımız güzel bir lüfer yakalamıştır ve yanındakinden daha güzel bi lüfer yakaladığından emin olmak için kaç santim olduğunu soruyordur.
birader , e tha vatandaş kaç santimdi senin ki acaba...
AMAN DiKKAT ET ÇIMACI HALAT DiYE SARILMASIN.

(SABAH SABAH GÜLDÜRN ,SAĞOL)
Oflu dede yine güldürdün, yarım arşın ne demek ya, tam dolayıp götüne sokmalık penismiş abi.
--spoiler--
abi anlattigin hikaye cok gereksiz detay icermekle beraber ayni zamanda hicbir ana bilgi icermiyor ne anlattin sen ya manyak midir nedir
--spoiler--
ceren hanım'a
5.sınıf fen dersi hal değişimi konusu.
genleşme ve büzülme nedir. maddeye uygulanan ısının madde üzerinde etkisini anlatıyor.
bilim ulu sözlükte de olsa yine bilim.
ölçülü hareket eden kızdır.
cok ayip etmistir, erkege cm i sorulmaz. ayrica cm in cokta onemli bir kriter olmadigini anlayacak kadar tecrubelenmemistir, kendisinin bir firin daha yemesi gerekmektedir.
Gel sana strapon koleksiyonumu göstereyim.

Hazır annen evde yok iken biz bizeyiz.

Ama çok istersende deneyebiliriz.
ingiliz kiz bunu sormaz bak. Malum kac inç der herhalde.
Kafanız yeterince çalışıyorsa karşı komşunuzu bile sikebiliyorsunuz.
Şuan balkondan sessiz sedasız yalvarıyor kadın.
Gitmiycem o başka.
Çünkü hoşlanmadım.
Benim kafama takılan, ülkemin erkekleri nasıl bu kadar aptal oluyor anlamıyorum.
ihtiyatlı kızdır. ihtiyat akçesi niteliğinde sorudur. Önceden neyi alacağını neyi yiyeceğini bilir hâlden hâle girip kendini madara ettirmez.
--spoiler--
bana sormuştu vapurda alt katta hava soguktu. söyledim inanmadı. gösterdim. adres telefon vermişti. 1 hafta sonra anca arayabildim, açmadı telefonu.
--spoiler--
aramak için 1 hafta beklersen elbette havanı alırsın. o 1 haftada neler görmüştür neler .-))
git barbilerinle oyna der tokadı yapıştırırım.
1-2 dakika düşündüm. Cevap bulamadım. Umarım böyle bir soruyla karşılaşmam.
azmıştır.
- seninki kaç santim?
+ sence kaç santim?
- soruya soruyla karşılık verdiğine göre bamya.
sana kaç cm lazım cevabını denemek gerekir.