bugün

katılmayacağım zirvedir. katılımcılara bol şans dilerim.
istanbul' da aynı gün yapılacak iki zirveden biri olan zirve. isteyen istediği zirveye gitme hakkına sahiptir. zaten bu konuda herhangi bir itirazımız yok. itiraz ettiğimiz konu, aylar önceden nerede ve ne zaman yapılacağı belli olan bir zirvenin şehir ve gününde yeni bir zirve düzenlemektir. karşı çıktığımız budur. bu kötü niyettir, hoş değildir.
isteyen istediği zirveye gitsin elbette. ama iyi niyetini, insanlara saygısını kaybetmeden yapsın bunu. kimse kimseyi kırmasın, üzmesin.
fatih sultan mehmet'in "ya ben seni alacam ya sen beni istanbul" sözlerini hatırlatacak olan zirvedir.
Ne zirveymiş arkadaş kafa s.ktiğiniz yeter. Yenin şu istanbul'u da kaybolun sol frame'den. Gerçi bunu seri haline getireceğinizden şüpheleniyorum.
bence kimse konu altında bir şey yazmazsa herkesin gideceği zirvedir.

insanlar bıktı artık her gün seni yenicez ulan istanbul zrivesi başlığını görmekten.

haydarpaşa tren garında eskiden gelenler hep derdi. ulan istanbul sen mi büyüksün ben mi?
sonra tabi hep aynı son istanbul büyük. adamımız işsiz işsiz dolaşır falan. (bkz: yeşilçam)

bu zirvede öyle olacak amına koyayım. çok konuşuldu, hiç bir bok olmayacak zirvede. bence.
nasıl sabote edileceği şaşırılan zirve.

önce bir grup asosyal çıkıp da "kavga çıkabileceği" çığırtkanlığı yaptı,

şimdi de başka grup asosyal çıkıp da "alternatif" çığırtkanlığı yapıyor.

avrupa yakasından 22 kişilik kafile olarak katılım gerçekleştiriyoruz an itibari ile.

edit: 17 tane kadın, 3 tane erkek ve 2 tane de eşcinsel var kafilede. 17 kadından 4'ü başörtülü, geri kalanlardan 10 tanesi sosyal demokrat, kalan 3'ü de apolitik. erkeklerden de 1'i cemaatçi, 1'i udi, kalan 1'i de tamburi. eşcinsel olan 2 arkadaşın ise birisi Tayyipçi, diğeri Kemalist.

son durum bu şekilde canlarım, yazarım gene.
bi dakka lan? tek ders sınavımdan önceki güne mi denk geliyo lan yoksa naraları attıran zirve. hayır olamaz.

*yok yok öyle değilmiş şimdi baktım siteden sakin olabilirsiniz sizler de.
orada olacağım zirvedir inşallah. çok uzun kalamasamda bi kola içimlik zaman dilimi kalmayı düşünüyorum.

kim kola ısmarlar bana?
Prezervatifimi alıp katılacağım zirve.
Mavi don giyeceğim kızlar wuhuuuu sabaha kadar pompa.
Yalnız o mekan uygun değil, zirve sahibi diğer mekanı hazırladı mı, bizi bi aydınlatsın canım.
An itibariyle 34 gün kalmıştır. istanbul'un plaka kodu.
Zirveyi düzenleyen arkadaş illuminatici olabilir.
Bir bakir erkek olarak katılacağım zirve. Sevişme konusunda tecrübesiz olduğum için dışlanmaktan korkuyorum. Umarım korktuğum başıma gelmeden güzel güzel sevişiriz.
Garsonların bu kadar sevişeni bir arada görünce ne yapacağı merak edilen zirve. Arada güme gitmesek bari.*
asuregibisurat ile tango yapacağım zirve. bekleriz. *
hakkında önyargılı olunmaması gerekilen zirve. eski yazarlarımızdan birinin yorumunu aktarıyorum:

--spoiler--
yıllarca zirveye gittim. yanıma bir seri katil oturmadı. hiçbir kadına sarkıntılık yapıldığına şahit olmadım. kimse birbirinin ağzını burnunu kırmadı. dolayısıyla iç rahatlığıyla katılabilirsiniz.
--spoiler--

dolayısıyla önyargılarından sıyrılan, sadece okuduklarıyla hareket etmeyen herkesin beklendiği zirvedir. korkmayın, ted bundy, jack the ripper falan da yok. kimse başkasından farklı muamele de görmeyecek. önyargılarınızı evde bırakın ve gelin. bekleriz.
diye gelinen sonra got olup yerine oturan varligin cumlesidir asli...
an itibari ile sözlük fenomenlerimizden hazreti mulayim'in de katılım gerçekleştirmesi için gerekli girişimlerin tamamlandığı ve "hatır için uğrarım" cevabının alındığı zirvedir.

daha ne olsun heammınagoyim? pis sanat konuşacağız gene desene...
lan insan bi de seni yenicez ulan eskişehir zirvesi düzenler diyerek hayıflandığım zirve. hep istanbul hep istanbul nereye kadar ama demi.
eskişehir'den sırf sevişmek için katılacağım zirve. amk yeter artık erkek çağırıp durmayın dengeyi bozacaksınız.

edit: zirve müdavini bi arkadaş mesaj attı, grup yapacakmışız. tamam okeydir o zaman.
ilan-ı aşk edeceğim zirvedir.
seviyorum ulan.

uyumayın komşular.
edepsiz fıkralar anlatıp etraftakileri rahatsız edeceğim zirvedir.

savulun ben geliyorum. *
system error fıkra anlatırken bir yolunu bulup da tuvalete kaçacağım zirvedir ihtimal ki.

ulan bir de pisuvarda muhabbet erbabı bir adamın yanına denk gelirsek ohooo değmeyin keyfime.

malum yaş ilerledi ve prostat sancıları baş gösterdi bünyede yavaştan, sanırım o kadar uzun da anlatmaz system...
yıllar sonra* sözlükte katılacağım ilk zirve olacaktır. epey de zaman geçtiydi zaten, bi silkinip toparlanalım hem. hep de poisonxin altına yazıyorum ki zirvede ehehe o bendim evet diyeyim, yavşayayım hafiften.
aha pisuvar için ekürimi de buldum. hem de aşinalık da var halihazırda eylem için.*
(bkz: dahasidawar)
(bkz: şimdi system düşünsün)
içkinin, meninin sular seller gibi akacağı yazarların sekse doyacağı zirvedir.
geliyoruz efendim