bugün

Habire yeni başlık açılması.
akşam bolca uyumuş olmam ve can dostumun yolda olması.
Bir hayal, bir düşünce, bir korku, bir acı, bir savaş, bir yalnızlık, bir hüzün, bir kaybediş, bir umut belki de. Belki de bir cemal süreya dizesi... Keşke yalnız bunun için sevseydim seni...
ait olamamak.
Sivrisinekler. Bu hayvanların da daha zekisi var buna bu gece daha da inandım. Ben öldürmeyeyim diye girmediği delik kalmadı. Allaha havale.
görsel
işte tam olarak bu görüntü. Bi de sevgilisi yokmuş amk. Bu kadın milletinin ne yapacağı hiç belli olmuyor.
Aile mobingi.

Buna takilip sosyallesemiyorum. En olmadık zamanda aklima geliyo bu mobingler. Kendimi yeterince iyi hissetmiyorum ve ozguvem kaybi yasiyorum bu. Ardindan negative bi olay yasamasam yapmayacagim hatalari yapip gece uyuyamiyorum. Anneme sinirlenip gun icinde 2 kisiyle opusmuslugum var.. kendime ya da bi seye zarar vermeden beynimi rahatlatamiyorum aksi halde dislerimi sıkmaktan konusamiyorum bile felan

Dua edinde ayrı eve cikayim, iyi gelirim olsun felan aileme de borcumu odeyim yoksa anam 2 yildir beni evermeye calisiyo fikrimi bile sormadan
hiçbir şey. zevkten uyumuyorum anasını satayım.
Erken uyuyup şimdiye uykumu almış olmam.

Sığır gibi dolanıyorum evde.

Ya Ne olacaktı sürekli acı mı, hep mi derbeder?
Çaresizlik sözlük.
Bugün duyacak olacaklarım.
(bkz: korku endişe sıkılmış diş ağrısı)
Uykumu aldım herhalde ondan uyuyamiyorum.
halay.....
mutluluk kaynağım ve aynada gördüğüm kişi. ayrıca çaktırmasam da hastayım.
Kardeşim.
Yorgunum uyuya kalmaktan korkuyorum.
Mutsuzluk
Hayalkırklıgı
Özlem
Nefret
Aşk
aşırı yorgunluk ve vücudun sizlamasi.
Eksiklik,hayatımın tek yanı yok gibi.
Zeytin gözlü.
Kalbimin oldukça sağlıklı olmasına karşın zamansizca gelen kalbimin sanki patlayacak gibi olup içime karanlık serpistirmesi. sabah erken kalkmam gerek Oysaki.
Kara gözlü.
uykuya yatkınsızlık.
Hayal kuramamak.
Uf snne be slk.s

Annem yanımda benim tabletten bilardo oynuyor amk güvenip nasıl uyuyayım?