bugün

Evet bu başlığın adı ' seni tanımak '

Seni tanımak. Oturup şu an bu hisle günlük gibi bir şey yazabilirim. Bitmiyor ki duygular. seni tanımak. tanrım ne geniş
bi anlam!
her şeyinle tanımak. nasıl baktığını nasıl güldüğünü nasıl sevdiğini... nasıl yediğini öğrensem başka bir şeyi merak ediyorum. duyguların bitmediği kadar sen de bitmiyorsun.
her geçen gün kendini daha çok seviyorsun. kendini daha çok sevdiriyorsun. günümüz aşklarına bakınca bizimki aşk değil diyorum. sahiden. çok farklı mı seviyorum, çok farklı mı seviyoruz, her neyse ne çok seviyoruz!
Ne çok istiyoruz. Biliyorum ki gideceksin. Başka şansımız yok.

Bir şeyin biteceğini bile bile devam etmek, şiddetle devam etmek ne kötüdür bilir misiniz?

dilerim ki hiç bilmezsiniz! Diyorum ki ben de mi gelsem. gelsem? başlar mı yine her şey yoksa sen yine her zamanki sahiciliğinle devam mı edersin? bitti mi bitmiştir. bitememiştir belki?

ân'ı yaşamak gerek derler ya. öyle olmuyor işte. yanındayken en güzel andayken aklına geliveriyor. o zaman güzel olan hiçbir şey kalmıyor! insan bir de üzülüyor be.

ilk defa duygu yoğunluğu beni hapsetti böylesine. geçer mi, etkisi azalır mı bilmiyorum ve korkuyorum da. kendimi düşündüğümden değil de ondaki etkim geçerse.
sonuçta gidecek olan o? giden unutmaz mı hep ya da giden mi sever bi tek?
Bunu hiç bilmiyorum. hiç tatmadım bu duyguyu. ben giden de olmadım kalan da olmadım sahiden.

anlatmakla bitmez bu his. bitmiyor yani bitmiyor. sonsuzluk bu olsa gerek?

Her neyse. istemekle de olmuyor. Secret kitabını çürüttüm. Ne diyorduk? Evet seni tanımak, benim için şans demeyeceğim elbette zaten başlı başına şanssın ve o cümle hiç hoş gitmez.

ama bende ki bu seni tanıma isteği, seni bilme, seni öğrenme. Harita gibi.
Anlıyor musunuz? ya da okuyor musunuz?

Aşk mı bu gençler?