bugün

"olur, sarayım mı? yoksa burada mı seveceksin?" diye yanıtlayarak karşınızdakini dumur edebilirsiniz.
bazen kendine bile itiraf edemediğin.
Gerçekten hayatınızın tek anlamı olmuş ve sevmekten bir an bile yorulmadığınız kişiden duyunca dünyanın en güzel cümlesidir. Samimi bir şekilde söylendiğine emin olunca öyle mutlu eder ki. O kadar sıcak o kadar içten insanı cok harika hissettiren baska bir cümle olduğunu sanmıyorum. Her söylendiğinde ilk defa duymuş gibi ayaklarınız yerden kesilir o an hiçbir şey umrunuzda değildir. Sanki o kişiden daha önemli birsey yoktur. Dünya sadece ondan ibaret olsun istersiniz. Onu her anında bu cümleyi duyduğunuz zamanki kadar mutlu etmek istersiniz. Kiminin ağzında böyle büyülü bir cümledir "seni seviyorum".

Sevildiğini hissetmek zaten başlı başına mükemmelken bir de bunu duymak paha biçilemez olur.
karşındaki inanmaya istekli değilse hiçbir şeyi değiştirmeye gücü yetmeyen cümledir. öylesi can acıtır.
bazen söylenemeyendir.
bir kimse başka bir kimseye onu sevdiğini söylediğinde bu sözü her zaman onu sevdiğini göstermez. bazı durumlarda kişiyi etkilemek ve ona yakın görünmek için de bu söz söylenmiş olabilir. insanın bu sözü niçin söylediğini o insanı ancak iyice tanıyarak anlamak mümkündür. bu da uzun bir süreyi gerektirir. iyice tanınmayan bir insandan duyulan sevgi sözleri doğru da olabilir yanlış da olabilir.
söylenmemesi gereken. göt kaldırmaktan başka bir şeye yaramayan iki kelime.
güzel bir rafet el roman şarkısıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=p4nE4obRKns
sevdiğin kişi karşıdaymış gibi denize söylenmesi gereken cümle. çünkü çoğu maşuk deniz kadar güzel, deniz kadar yerinde, deniz kadar içine alıp götüren cevap veremez. yanlış kişiye söylendiğinde hayal kırıklığı yaratır. hele de cevap ağız ucuyla" ben de" ise pişmanlık geliyorum bile demez pat diye oturur insanın böğrüne. Ama doğru kişiye söylendiğinde serotonin tavan yapar. Böyle de sihirli bir cümle işte. Garip
duymak da ayrı güzel onu da uzun uzun anlatmalı*
bi ara kendisiyle savastıgım cümledir. cünkü yetmezdi anlatmaya. bende daha cok sölerdim, yetmeyişiyle savasırcasına.
Hiç kurmadığım cümle.
jehan barbur'un dile dolanan şarkısı.
sık sık kullanılması gereken cümle.sadece sevişmek istediğiniz insanlara değil, anneye,babaya,arkadaşa,kardeşe söylenmelidir. her cümlenin sonuna,her telefonu kapatmadan önce ya da her uykuya dalarken. 'Sonra görüşürüz,seni seviyorum'. 'Bir şey diicem anne,seni seviyorum' 'Teşekkürler baba,seni seviyorum'. insan ilişkilerinde sihirli bir etkisi vardır karşı taraf ben de seni demese bile yüzünde seni seviyorum cümlesini duyan insan ifadesi belirir,bir şeyler yoluna koyulur.
kazanmak ile kaybetmek arasındaki ince çizgidir...
sevgi bildirir.
duygu yoğunluğu yaşayan birey, sevdiğine bu iki kelimeyi sarf ettiği anda karşılığı hafif bir gülümsemedir. beklenen karşılık gelmez. özgün bir hareketle sözle ortama ayak uydurmak şöyle dursun aynı kelimeleri tekrarlamak bile zor gelir karşıdakine. ulan at kafası ne olur yani sende az sevgi göstersen o an. sinirlendim ya. sonra biz bu hale nasıl geldik. her duyduğun iltifatta kendini ağırdan satmasaydın acıkta sen hoşluk yapsaydın bu hale gelmezdin. aptal ya.
Her insanın ağzına sakız olan kelime çifti.
5 dk sonra da ayrılırlar komik olanı. Keşke gerçekten sevseniz de hiç harcamasanız, ne karşınızdakini ne de değerleri.
bir kişinin karşıdakine olan sevgisini(!) göstermek belirtmek için söylediği cümle. değeri gün geçtikçe azalan başka bir cümle yoktur sanırım bu dünyada genel itibari ile tüm dünya dillerinde bu cümleye duyulan güven azalıyormuş. isviçleri bilim adamlarının yanında çalışan hademe söyledi daha araştırmalar sürmekteymiş.
bana rafet el romanı ve bu şarkıyı hatırlatan kelime.
https://www.youtube.com/watch?v=p4nE4obRKns
Büyük yalandır.
iki kelimedir bir anlamı yoktur konuşabilen herkes söyler.

hasta olduğunda çorba yapacak size sadık kalacak moraliniz kötüyken sizi güldürmeye çalışacak insan ise paha biçilmez.
en kolay yalan.
şu an daglara,taslara çıkıp seni seviyorum sevgilim diye bağırasım var.
senin için değer taşıyan herkese söylenebilcek sözdür. karşında ki insana ne kadar değerli olduğunuzu ispatlar.
"ben sevemiyorum üzgünüm" şeklinde cevaplanacaktır.
21. yüzyılın büyük yalanlarındandır. Zannımca yüzyılın yarısında inanan kalmayacaktır.