bugün

(bkz: bir daha söyle)
- seni seviyorum nebahat. zozozort *
- hilmicim arkadan fon müzigi calmana hic gerek yok.
kendimi en rahat hissettiğim yer sevgilimin yanı diyen insanın yapabileceği doğal refleks
aynaya arkanızı dönüp kafanızı aynaya çevirmek suretiyle aynada poponuza bakıp yahu ne güzel popom var diye düşünürken seni seviyorum cümlesini poponuza yöneltiğinizde olay vuku buluyorsa normaldir. taş olsa dile gelir sevgi karşısında. *
iki işi aynı anda yapabilen bilen insanların ortak özelliklerinden biridir. **
talihsizliktir.
8. edward'ın böyle bir bahtsızlık yaşayan müslüman türk evlatlarına tek tavsiyesi, o ilişkiyi osurduğu yerde bırakıp koşarak yüksek yaylalara kaçması ve onurlu bir aşka yeniden başlamasıdır.
kızı kokuyla bayıltıp etrafa 'çok heyecanlandı canııımm!'denilebilecek olay.kokunun tesirine ve nasıl bombalandığına bağlı.
dünyadaki bütün ineklerin birlikte yapması durumunda küresel ısınmaya yüzde 20 katkısı olacak eylem.
-seni seviyooo zorrtt
-ay napıosannn?
-beni yalın hatırlama diye atraksiyon yaptım.
-iğrençsiaaannn
-şimdi çıkmıcak mıyız?
-tabi ki hayıarrr
-seni seviyorum paki(zooort)ze.
+hikmet, ??!!
-öfff pakize ya napıyosun ya ortamın içine ettin
-seni seviyorum dübürdane.. dazott pıtırt çtonak
-ayyy bu bizim şarkımız olsun muuu..
ilgili sözün telâffuzu esnasında makat büzüştürülüp, ilgili eylemin sessiz yapılabilmesi durumunda pek sorun teşkil etmeyecek eylem. (Yemekte yumurta yenilmişse, sesin çıkıp çıkmaması önemli değildir.)
gerçekleştiğinde karşı tarafın yüzünden "senden tiksiniyorum" yargısı okunuyorsa zaten sizi hiç sevmemiş anlamına gelen eylem. zira seni seviyorum diyorsanız, aradan belli bir süre geçmiş, birbirinizi yeterince tanımışsınız demektir. bir osurma size karşı olan düşüncelerini değiştiriyorsa muhattabınızın bırakın değiştirsin. hatta karşınızdakini daha iyi tanımak için seni seviyorum derken kusun veya sıçın bir zahmet. *
iletişim kurmanın en iyi yolunun jest ve mimiklerin beraber kullanımıyla ortaya çıktığı gerçeğinden yola çıkarsak; kuru kuruya seni seviyorum demekten daha değerli olması gereken hadise.

(bkz: vurgu)

edit: çok kararsızım osurma eylemi jest mi, mimik mi..? * *
*seni seviyorum hatçe (zorrrttt)
*ama ben seni sevmiyorum müslüm hatta senden iğreniyorum
*ama ama (zorrtt)
*bi siktir git
aşırı heyecanlı bir yeniyetmenin başına gelebilecek kaza.
-seni seviyorum nurten zoooorttt

-süprizlerle dolu birisin sedat...
(bkz: başlık sıçmak) *
anal seks kazaları yav. kokusu 10 dakkada geçer.
osuruğuna sahip çıkamayan, aşkuuuna nasıl sahip çıkacak diye düşündürecek ve olay mahali boşaltılacaktır.
eğer ki sevgiliniz orjinal sarışın ise, durumu kurtarmanın hiç de zor olmayacağı iğrençliktir.
-seni seviyorum (zoaaart)...
+artık sevme!!!
- seni sevi....
+ snıf snıf *. ben de seni seviyorum rıfkı.
- kokusunda davet var diye boşuna dememişler demek ki.
bende seni seni derken o da osurursa kesin vercek demektir. korkmadan saldırılabilir.
bazı insanların sevgilerini, aşklarını fiziksel hareketle desteklemesidir.