Hadi diyelim bulduk;

hic bir sey hissetmedigin ama seni deliler gibi seven adam olsa bile , sen onu sevmiyor,dokunmak bile istemiyorsan onunla nasil mutlu olabilirsin?
insan dedigin robot degil ki beni seveni sevicem desin..

onun sevmesi ilgisi sefkati bir yere kadar seni mutlu eder ama kalbin sana " yanlış insan " oldugunu surekli hatırlatmaz mı?

Kısacası;
Herşeyin karşılıklısı makbuldür.
O kadar zordur ki. Tarif edemiyorum artık siz tahayyül edin.
görsel

Ben.
Kime güvendiydem benden Bir parça koparmak için her türlü ihaneti yapmışKen.. kime güveneyim..
Siz söyleyin.
bazen.
Bu devirde beni ben olduğum için
Var mı acaba diye düşünüyorum.

Tanım :
Seni her halinle seviyorum diyen biri var mı hayatında.

Her şey para olmuş. Her şey çıkar olmuş yaa haberimiz yok.
Edit: seni seven birini sevebilmek.

Daha zordur.
Olduğunu biliyorum ama hiç kimseye güvenîm yok artık.
görsel
sensizliğin kısır döngü
*
güzel bir duygudur. ama denildiği gibi seni seven ve senin de sevdiğini bulunca her şey güzel oluyorsa güzeldir. senin sevdiğin onun da seni sevdiğini bulmak yeterli olması için, sırf sevebildiğiniz için birbirinizi eğer bu sebepten de her şeye göğüs gerebiliyorsanız anlamı olur.
(#39274167) ekte olan ve hemen hemen benim dediğime gelen başlıktır. evet seni sevdiği için sevmek doğru mu yanlış mı tartışılır belki ama, sevilmeyi sevenler için sorun olmayacak durum. sanmayın ki hep erkek sevecek, hoş tutacak. hayır tabii ki. kadının da çok severek sevilmek duygusunu erkeğe aşılaması yerinde ve gereken öz güvenin artmasına sebep olacaktır. ha tabii şurada bir anlam ayrılığı olabilir. seni seveni buldurmak için, çok sevdirmek mi gerekir yoksa nedensiz de mi sevilir. onu bilmiyorum işte. o beni aşar. swh.
sevdigin insan tarafindan sevilmek muthis. dunyanin en korunakli limani. dunya yansa da sana kivilcim bile degmiyor gibi.
Bence hala umut ettiğimiz o sevenler var sadece doğru zamanda doğru anı bulamadığı için birey her defasında ters insanlarla karşılaşılıyor. Tam uyumlu birisi çıkıyor karşınıza ama o zamanda geç kalıyor işte.
Asla tam olarak buna emin olamazsın. Seviyor mu sevmiyor mu? Belli çizgiler vardır, eyleme geçirilince sevenin vicdanını, sevilenin kalbini sızlatacak şeyler. Onları yapıyor mu yapmıyor mu buna bakar, değerlendirirsin işte.
Mükеmmеl kişiyi aramaktan vazgеç. Tеk ihtiyacın olan sana sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünеn biridir.
çok zor. herkes menfaati peşinde.