bugün

Yalan söylemeyi, avını bir şekilde kandırma yolunu bulmuş şerefsiz evladı
erkektir.

Bu sözü söyledikten en fazla 3 ay sonra gitmezse gelin beni bulun.
Bırakırsa şerefsiz bırakmazsa namus timsalidir ama iyi günde değil sadece her gününde yanında olan sadık bir eş. O masada ne söz verdiysen o yani. Çok önemli.
Cingöz Recai edasıyla güzel yalan söyleyip arkadan iş çevirmeyi çok iyi bilem erkektir. Cüzdanlarınıza sahip çıkın.
çoktan bırakmıştır bile.
çok komik erkektir kızlar. tavsiyem; gülün geçin, çok şey yapmayın.
iNANma seni ...ecek.
Büyük yalancıdır. Suslu yalanlarla sizi kendi ağına düşürmeye çalışır. Bu tuzaklara düşmeyin kızlar. Sizden alicagini alır bırakırlar veya istediklerini alamazlarsa zaten terk edilmek kesin sonuçtur.
Bırakır. Bir bitmediniz böyle gerçek dışı romantik soylemlerden.
gerekli sevgiyi, saygıyı gösterir üstüne "daha iyisini bulabilirim aslında lan" kafasına girip başka başka erkeklere yanaşıp sorulunca "x benim için kardeş gibi ama yaaa" diye erkeği salak yerine koymaz iseniz neden olmasın. hepimiz etten kemikteniz neticede her gün daldan dala konmak ile bir ömür geçmez.
Replika cümleler bunlar. Gerçek mi, sahte mi olduğunu yaşadıkça öğrenirsiniz. Yaşam, bu cümlelerin antutu testidir.
Yalan söylemiyordur. Büyük ihtimalle o an gerçekten öyle hissediyordur. Hatalı olduğu nokta hayatta herşeyin değişebildiğini hesaba katmadan ileriye dönük büyük konuşmasıdır.
Birakmam deyip birakan; fetöcudur, el nusracidir, dhkpccidir ...
Ayinesi iştir adamın lafa bakılmaz.
inanmış gibi yap çaktırma ama sakın inanma. Bırakırsa kendi bilir bırakmazsa de ne güzel işte.
Sözünün arkasında duran insan sayısı günümüzde yok denecek kadar az.
Karşısındaki bireyi aptal yerine koymak herkesin işine geliyor ne de olsa.
Kadın veya erkek benim için hiç farketmez,ya sözünün arkasında dur ya da o sözü en başında verme kardeşim.
Neyse bu çöp yığınlarının şöyle bir versiyonu daha vardır o da; sözünde durmadığı gibi yaptıklarıyla övünmeleri,hiçbir şey olmamış gibi davranmaları ve ben insanım diye ortalıkta fink atmaları.
ha işte ne olduğu belirsiz bu canlılardan uzak durun,Her kim olursa olsun.
Özetle böyle aptalca şeylere ve sözlere inanmayın.
Ne kadar doğru olduğunu öğrenmek istiyorsanız uzağa gidin. Hem bunu zamn lâ yaşayarak ogrenirsiniz. Hemen inanip baliklama atlamamak baglanmamak lazım. Bu hem erkek hem kadın için geçerlidir.
Yalan söyleyen erkektir.

Daha iyisini bulana kadar her şey.
Dedi ve bıraktı ...
tek alternatifinin siz olduğunun farkında olan erkektir. Başka bir alternatif çıkana kadar sözüne sadık kalır.
genelde bırakmaz, bırakmadan diğerleriyle de işi yürütür, yakalanmadığı sürece onları da bırakmaz.

bu sözü aslında kişiye değil de memesine götüne söylüyordur anlayacağınız hanımlar, yoksa herkes herkesi bırakır.
büyük konuşmuş erkektir.

bu zamanda bırakmayacağım tek şey online oyun hesabım.

gerisi gider, değişir çünkü.
O an ki ruh durumuyla ilerisini hesap etmeden büyük konuşan erkektir.

Biraz düşün, tart, hesapla değil mi? Yooo..
illa kızı etkileyeyim de bana güvensin, bel bağlasın, sonrasına bakarız, noolcak ki denilecek.

Arada muhakkak sözüne sadık olan çıkacaktır. Ama bu hep istisna olarak kalacaktır.
O sözünde dururda, ah şu, dış güçler olmasa.
Never say never. Bırakır hem de ne bırakır. ilk fırsatta bırakır. Bir bahane buldu mu en uyduruğundan, işlem tamam.

Kimseye güvenmeyin kızım. Gü ven me yin.