bugün

ama sen değilsin şeklinde cevap verilirse bir nebze iç rahatlatabilecek küfür niteliğinde cümledir.
ben orospu çocuğuyum cümlesinin yumuşamış hali.
Sen daha iyilerine layiksin. Ben senden daha iyilerine layigim Manasina gelmektedir zannimca.
(bkz: Tabi ki)
Kimseye kurmadığım cümle. Yalan mı söyleseydim değilsiniz lan işte.

Egomla birlikte buradayız.
kendinin iyi olduğunu subliminal mesaj olarak veren diğer insanların da iyi olduğunu ve hatta kendinden daha iyilerin olduğunu anlatıp inandırmaya çalışan ama başından salma amaçlı teselli cümlesi.
net bir şekilde fikrini söyle-ye-meyen kişi lafıdır. Halbuki denmesi gereken sadece "seninle olmak istemiyorum artık" tır fakat bazen söylenemez işte...
Bu cümledeki daha iyi sıfatı benim için kullanılmış sanırım.Tatlı efendi bir çocuğum hiçbir kötülüğümde yok kimseye ama bu cümlenin sarfedildiği kişiler hep bu sözü sarfedenlerde tutuklu kalıyor.Kimsede acaba kim bu daha iyisi diye bana yanaşmıyor.
Ama sen değilsin gavatın oğlu diye cevap vereceğim cümle.
Tatava yapmadan gidiniz.
(bkz: kendine iyi bak beni düşünme)

Kırmadan ayrılmaya çalışma cümlesi.
'O zaman git daha iyisini getir'.
ben de böyle düşünüp senden iyisini bulmuştum, teşekkürler diyip, dayımızı öper gibi yanaklarından öperek ortamdan uzaklaşmayı gerektiren kelimeler topluluğu.
"koca g.tlünün tekisin ayaklarında kokuyor zaten sittireelaaaa" dese daha vicdanlı davranmış olacak insan söylemidir..
senden daha iyisini buldum siktir git artık demenin kezbancası. bu Türk kızlarını anlamıyorum bazen. bu cümleden 1 ay sonra genelde pişman oluyorlar.
Elbette daha iyilerine layıkım sünepe seni diyip uzaklaşın, sonra ağlamaya devam.
Sorun sende değil bendenin lacivertidir.
Evet ben daha iyilerine layığım.
Orospu gibi laf.
"o zaman daha iyisini bul bana, öyle git" dedirtir.
demişliğim vardır evet ama bahane değildi. bazen çok üzdüğüm oluyordu ve benimle birlikte olup daha fazla üzülsün istemediğim için bu sinir bozucu söyledim eski sevgilime.
nasıl ayrılsam diye düşünüyordum, teşekkürler bende uzun süredir farkındayım bunun.
Türkçe meali:
" Ben artık gitmek istiyorum" dur.
sorun sende değil bende.
Genellikle kızlar der ve terkettiklerinde oh be kurtuldum bu maldan deyip sevinc çığlıkları atar. Erkekte garibim avutur bu sözle kendini.
" benden daha iyileri var " alternatif düşünemeyenler için yardıma koşar.