bugün

ayna başında "ay ben kilo mu almışım" diyen manken fizikli, fırınvari kukulu sevgiliye söylenen romantik söz.
(bkz: yalan)
sen 200 kilo olsan bile yatarım seninle, dubada güneşlenmeyi severim yani.
guiness rekorlarına geçebilecek bir yalan.
normalden daha fazla sevgi gerektirir. dünya üzerinde sevgi duyulan alan genişler falan... böyle şeyler olur, eğer yapılacağı vaat edilirse.
(bkz: yalan makinesini bozan adam)
bunu diyen hiçbir sebep yokken yakın zamanda gidecektir.
kurban bayramında son günlerini yaşayan masum koyuna söylendiği taktirde samimi bulunabilir.
yüzyılın yalanı.
tabi ben de kör olursam.
Ne kadar kalitesiz bir yalan olmasından ziyade, buna inanan birisinin olması daha trajikomik bir durumdur.
günümüzde her şey dış görünüşten ibarettir. iç güzelliğin önemi yoktur. bu da sıkça söylenen bir yalandır. o kiloları al da görelim nasıl tekmeyi yiyorsun.
(bkz: kuyruklu yalan)
bazen söylenebilen bir cümledir. sonra göt kalkarak 200 kilo olur zaten. sen söylediğin gibi sevmeye devam edersin. ama o artık sevmiyordur.
yokluğunda bir sınır var diyecem ama o kiloyla bu sınırdan taşar yani sıkıntı yok .
Kendisi en az 201 kilo olan kişi beyanı.
Avunduruyordur. Dahası yok.
kendisi 200 kilodur.
(bkz: atma ziya)
Soyleyen kisinin Vinc operatorlugu okumasini gerektiren yaptirimdir.
sevmek için beden şart olmadığından doğru bir önermedir. ancak çekici bulmak için en azından ortalama bir beden şarttır. yoksa olmaz aga!
bunu ilk defa kullanıyorum:

(bkz: hahahahassiktir)
işte o benim çok pis çok fena severim.

(bkz: Oltamı attım bekliyorum)
Zamanında ağzımdan çıkmış ama gayet samimi sözdür. seviyordum lan gözüm hiç bir şeyi görmüyordu. hatun tam 95 kilodayken beni terketti. dünya ağır siklet sevgili terketme şampiyonu oldu. madalyasınıda boynuna dolamışlardır şimdiye kadar.
güncel Önemli Başlıklar