bugün

entry'ler (84)

hamstercanavari

bazlamalıekmek desem tanırmısın ki hoka gitti rütbe..

sözlüğün kiyameti

Sözlüğün kıyamet alametleri yaşanıyor. ipe sapa uygun konu kalmaması. Güncellikten uzaklaşmak. Ne idüğü belirsiz yazarlar. Yazıyımda ulupuanlarım gelsin diyen, bencil, sapık, küfürbaz yazarların artmasıyla sözlüğe mesih'in inmesine an kalma durumu. Admin çalacak boruyu.

sarigul vs mike tyson

Sarigulun kulagi kopabilir. Adamda koleksiyon varmis diolaa.. Blabla..

ev arkadaşının garip huyları

Pijamayla gormedim. Pantolonla yatip pantolonla cikardi evden. Yahu be adam bi cikar yikansin. Ayni modelden iki tane almis psikopat aydan aya degistirirdi. insan degil ya 1 yil mecburi kalmak zorunda kaldim. Pisligin daniskasi..

Edit: 2 pantolonu vardi ama 10-15 tane de ayakkabisi vardi. Odasinda sakliyordu gazetenin uzerine dizmis pezemenk.. Sanki giyebilecem 38 numara benim ki 46.. Tuhafti.. o gunlerin bittigine seviniyorum..

rusya nın dünyaya meydan okumasının nedeni

Dişa bagimli ulkelere kalkar o çük.. Bi vanayi kapatsin bakiyim hepinizin o kombili evine soba nasil giriyor. . Muhendisler bile bu ihtimale karsi yeni binalara bile soba cikisi yapiyor hep daireye. Kalkar o çük..

belarus diye bir ülke varmış lan

Hava yolu sirketi degilmiydi o ya.. Yok erasmusdu o. Yok iyice corba oldu. Bulasiyor lan bundan hastalik kacin..

mustafa sarıgül ün yerel seçim stratejisi

Rasim acar iyidir. Vatandasa yumruk nedir abi ya. Bi kimligin var onu dusurmesen.. Birak bisi olduysa bari baskasi halletsin.

şaka maka saatin gecenin üçü olması

Ogrenci ve calisanlar gitti uyudu. Neyiz biz? Cyborg?

sebepsizce guruldayan karın

Doktora gotur beni der.

mhp ilçe seçim bürosuna pkk bayrağı atmak

intihar girisimidir.
Edit: O bok parcasina bayrak diyen utanmalidir. Boka saygisizlik olur bok denmesi.

en iyi yalnızlık konulu film

Adada mahsur.

has miktir dediginiz anlar

Sevgiliyle gecirilen 3 haftalik kamptan sonra arabayla hic insan iletisimi kurmadan rektorun karsisina cikmistim. Ve bana ismimle seslendiginde olan oldu:
Efendim aşkim..
Sokuyum agiz aliskanligima..

acliktan agzi kokan yazar

Gece vakti agiz logar derecesine gelmisdir..

uludağ sözlük aşık atışması

Dortluk nedir bilmessin,
Siirde yazdim dersin..
Ebe cahil herifler:
Nerde bunun hecesi..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Yoklugundaaaarararararararaaaaa.. Ali atay..

gecenin şarkısı

Ali atay- yoklugunda.

diyelim ki cemaat kazandı

Siyaset ne kazandircak varin gidin ekmek kovalayin.

her cuma sela ile rahatsız edilmek

Zebaniler taş bilemektedirler..

oynayan kedilere tekme sallayan insan

Annesinin kasaba halkiyla bir karisim yaparak elde ettigi spermdir. 9 ay rahimde bekleyip, sonra tuvalet tasina firlayarak hayata gozlerini acan insandir..

türkiye nin en yaşanabilir illeri

Utopya..