bugün

uludağ üniversitesi iibf'de ali yaşar sarıbay'ın asistanlığını yapmakta olan bir abimiz.
uludağ üniversitesi iibf kamu yönetimi bölümüne öğretim görevlisi olarak ataması yapılmıştır.
sertaç serdar'dan sonra yanakları sıkılası hocalar listesende ikinci sıradadır.

tontiştir,mütevazıdır.

bir siyaset bilimi hocası olarak oldukça bilgilidir ve bir 5-10 yıla kadar türkiye'nin önde gelen siyaset bilimcisi olması yüksek ihtimaldir.
2011-2012 yılı 2.dönemi itibariyle uludağ üniversitesi iibf kamu yönetimi siyaset bilimi kürsüsünde ders vermeye başlayan hocamızdır.seçmeli ders olarak politik güçler dersini vermekle başlamıştır.dersi anlatışından ve sorulan sorulara verdiği cevaplardan oldukça bilgili ve donanımlı olduğu anlaşılmaktadır.prof. dr. ali yaşar sarıbay ve prof.dr. süleyman seyfi öğünün izinde emin adımlarla giden geleceği parlak büyük umutlar vaat eden ender akademisyenlerimizden biridir.
7 ocakta sosyoloji finaline 3. kez gireceğim hocamdır.
uludağ üniversitesi kamu yönetimi bölümünde siyaset bilimi kürsüsünde DR. ünvanıyla görev yapan öğretim görevlisidir. Derse katılıma çok önem verir lakin dersleri çok sıkıcıdır. Aynı hocadan(sarıbay) yetişmelerine rağmen bir sertaç serdar değildir. Sınavları çok geç okur elinde olsa hiç okumaz.
-son olarak danışmanınız semih hoca ise yandınız. minimum 50 sayfa ödev hazırlamanızı ister, ödevleri teslim edersiniz bi bakarsınız ki koşullu geçmişsiniz. sebep olarak 'kopyala yapıştır yapmışlar' der. Oysa kı gecenizi gündüzüne katarak hazırladığınız ödev zar zor geçer not alırken gerçekten kopyala yapıştır yapmış olan sınıf arkadaşınızın notu 90 gelmiştir.
an itibariyle sınavından 85 aldığım uludağ üniversitesi siyaset hocasıdır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.