11 ekim 2011 türkiye azerbaycan maçında adeta al amk 60 dakikadır bunun için mi uğraşıyorsunuz diyen, al da at demenin ötesinde işler yapan bir futbol duayeni.
türkiye milli takımında yedek kalacak son futbolcudur.
ayağına her top geldiğinde cassio lincoln'e benzettiğim yerli xavi. *
Galatasaray'da ağırlığını ne zaman koyacak çok merak ediyorum. 3 5 maç daha böyle oynarsa formayı kaybeder. Geçen sene Trabzon'daki performansı çok mu abartıldı acaba ?
işese sidik falan çıkarır. sıçınca da bok çıkarır... sanıldığı gibi değildir yani, insandır. bildiğin insan...
xavi'nin 45 derecelik açıyla yandan yemişi...*
bugün burak yılmaz a gol attıracak gibi bir his var içimde haydi hayırlısı.
önünde çift forvet olmadığı sürece asist yapma özeliğini fazla gösteremeyecek olan oyuncu. yorumcuların şu sıralar ağzına doladıkları "umut defansı sürüklüyor araya burak koşuyor" falan olaylarında iş yapar.
her ne kadar yetenekli futbolcu olsa da yaratıcı futbolcu degil.
sorumluluk alıp dikine oynayamıyor, butun duran yopları kullanıyor ama etkısı cok az.
elmander, baros ve diger oyuncuların kafasına bir ortasını gormedim.
18 cevresinden onunu bosaltıp kaleye soguk bir sutunu gormedim.
dortlunun onunde melo nun arkasında oynarsa daha cok yararlı olabilir.
(bkz: overrated)
adamın koşmasını övüyorlar. kimileri koşmadan harikalar yaratırken en fazla koşan oyuncu diye övmezler mi bir de...
galatasaray ın orta sahasını taşısın diye alındı ama top ayağındayken çok yavaşlatıyor takımı.
izlemek eziyete dönüşüyor.
ben de koşuyorum beni de alın takıma.
27 yaşında galatasaray'da oynayan, ayhan akman'dan daha az koşan, daha az dribling yapan ve daha fazla yan pas geri pas yapanı!

geri pas ve yan pasa karşı değilim.. futbol inancımda riskli pas atıp kontra yemek yada topu rakibe vermek yerine geri pas, yan pas yapıp boşluk yakalamayı bu sırada topun kontrolünü turmayı tercih ederim ama ayhan akman gibi gerçekten galatasray'lı olan bir futbolcu ıslıklanırken selçuk'a genç yetenekmiş gibi davranılması saçma geliyürr bana..
muhteşem bir serbest vuruşla galatasarayımızın ikinci golünü atan süper adam. yayın önünden o ne vuruş be abi.
hem ofansif hem de defansif ortasaha oynayabilen muhte$em yetenek. fenerbahçe'de selçuk kazmasının yerinde olmalıydı. her gün kahroluyorum amına koyim.
frikikten attğı golle coşturan yeni hagi.
Çok tatlı bir frikik golü atmıştır . Böyle yağ gibi kaydı top... Aman allahım şu son iki maaçtır nasıl güzel bir takım oyunu var sahada ya..
eski günlerini anımsatan bir frikik golü atmıştır bu akşam trabzona.
galatasaray'ın @2'si.
galatasaryın yeni frikikçisi olmuştur artık.
selçukdinhodur o.
galatasaray forması altında önce eski takımı trabzonspor'a, iki hafta sonra da daha önceki takımı manisaspor'a frikikten gol atmıştır. Manisaspor'da oynarken de galatasaray'a frikikten gol atmıştı ki bu mondragon'un seneler sonra yediği ender frikik gollerinden biriydi.
Seviyoruz kendisini, ona en çok galatasaray forması yakıştı.
galatasarayın bu seneki başarılarında büyük payı olan profesyonel futbolcudur.
4 senelik 22 milyon euro yani yaklaşık 60 milyon tl'ye mal olmasına rağmen ortalama bir oyuncu performansı gösteren, son yılların en fiyasko transferi. bi'de bunu bonservis ödenmeden alındı diye savunurlar. bonservis de ödenseydi herhalde 100 trilyona falan malolcaktı.
(bkz: o paraya oküz alırdık)
boşuna turkish xavi denilmeyen adam. frikik canavarı. yıllardır frikik golü görmeyen galatasaray taraftarında (ben dahil) garip psikolojik etkiler yaratmıştır.
galatasaray'ın bonservisini almak uğruna 2010-2011 sezonunda trabzonspor'a yattığı futbolcu. iki takım da muradına ermiştir. geriye pespayelik kalmıştır.
o kadar temiz bir vuruş yaptı ki bugün harika bir frikik golü attı.