bugün

4. nesil * yazardır kendisi. dertliyken ne kadar başını ağrıtsanız da kırmaz dinler. yazar olana kadar çektiklerini bir o bir de çılgın okurlar bilir *
kararsızlık durumunda danışmanlık görevini üstlenen yazar. o şehirde deniz karaya dönecek, nem bitecek nidaları yüzüne doğru savrulmalıdır.*
msn (bkz: kadınla sohbet erkekle muhabbet ediceksin) doyum olmayan ilerleyen zamanlar da büyük keyifler * * alacağımız sevilesi,sayılası yazar.
kayıtlıokurun aşktan anlayanı, aşk acılarına en fazla koyan şarkıyı seçip bulanı, msn den gönderip bizi depresyona sürükleyeni, şeker nesildaşım.
istanbulun hüznünü bir karanfil yapıp yakasında taşıyandır.
çılgın okur ailesinden biri, istanbullu sevecen babacan zirve delisi insan *, ilk karşılaşmamız da misket lerimizi ve gazoz kapaklarımızı kapıştıracağımız süper yazar.
hüzün ustası, dert dinleyen ve hiç şikayet etmeyen, doğru yolu biz kaybolmuşlara göstermeye çalışan çılgın okur.
kayıtlı okurlar cetesinden bir dost , bir 4 . nesil aşk adamı .
(bkz: kanka)
ben bugün bunu gördüm. sanırım...
hakaret etmediğim günlerde rahat uyuyamayan yazar. ankaraya geldiğinde ortamlara akmayı planlayan yaratık kişisi.
(bkz: nah akarsın ortamlara)*
on numaralı insan evladı. ademoğlunun utanmadan bu benim arkadaşım diyebileceği nadir adam gibi adamlardan.

(bkz: kanka noluyo ya)
açık açık beni tehdit eden istanbullu yazar.
(bkz: havada bulut şekeri unut)
adımı adının yanına çekinmeden yazacağım, kefil olacağım, leblebi tozu yedikten sonra yüzüme puflasa kızmayacağım şahsiyet. *
gerekenden fazla telefonda konuşarak kendi ölümünü hazırlayan insan.
kayıtlıokur' da tanıştığım, kibar mı kibar, her zaman tavsiye vermeye hazır abim. insanı kıracağına inanmak için paranoyak ötesi olmak lazım. eşsiz ve herkesin sahip olmak istediği bir abi modeli.* *
eskiye yazar olduktan sonra havalara girmis yazar cizer.
son entrysini "6" yıl önce giren dördüncü nesil yazar.