bugün

türkiyede bolca bulunan kadındır. birlikte oldugu adam zevk alıyor diye altına yatarlar, kendilerinden önce partnerini düsünür ve kimileri de yalnızca cocuk yapmak icin bu aktivitede bulunur.
ölü balık gibi yatmak budur.

erkeği kadını heyecanlandıramıyorsa odun gibiyse, kadın da çocukluğundan beri sexi tabu gibi görüyorsa ne olacak? böyle zevksiz bir manzara çıkacak.

toplumsal bir sorundan bahsettim bu eksi nedendi? yoksa o ölü balık sen misin? kusura bakmayınız.
partnerinin zevk almasını pek umursamayan, sadece kendi alacağı hazza odaklanan erkeğin kara bahtlı kem talihlisidir.

(bkz: sen datmin olduysan ben de oldum aşkım)
(bkz: biyolojik saat)
(bkz: orgazm taklidi yapan kadın)
(bkz: poşet)
fedakar kadındır sırf erkeğine ayıp olmasın diye seks yapar.
kaportayı dağıtmış kadındır veya kaportası çürük kadındır!
fedakar kadındır sırf erkeğine ayıp olmasın diye seks yapar.
dudak tiryakisidir.

---einstein mode on---
(bkz: oral seks)
---einstein mode off---
işinden zevk almayan birçok insan gibi para kazanma amacı güdüyor olabilir.

(bkz: fahişe)
Okulu ve işi sevmediği halde, gitmek zorunda olan gibidir.
bütün vücudu yatakla birleşik, sırtüstü ve bir kolu havada kızılay a kan verir gibi yatar.
çoğu kadın.
ülke kadınlarının %70 ini oluşturan gruptur.
yapan değilde yapmaya zorlanan dense daha doğru bir tanımlama olur. yazıktır, hayatı bok olmuştur garibimin.
bu ülke evli kadınlarının %50 sini -iyimser bir yaklaşımla- tanımlayan ifade.
mutsuz kadındır. bu mutsuzluğu illa ki başka bir yerden patlak verir. dırdır yapar, fazla alışverişe çıkar, vs.
muhtemelen mutsuz bir evliliği olan mutsuz bir kadındır.
sosyal dayatmalara esir olan kadındır. "kadınlık vazifesi" kisvesi altında yok olmuştur. yataktan kaltıktan sonra yanındaki adamdan iki kat daha soğur.
gözlerini kapat,
bacaklarını aç,
ve ingiltereyi düşün...
Kudurmuş olmalı.
Seksten zevk almayan kadin turudemi varmis... acil doktora gitsin fitrata ters...
aptaldır.

erkeği boşaltma aracı mısın sen geri zekalı?