bugün

Yılbaşı arefesinin tatil olması. Seks de neymiş.
dövüşmek.
Buz mavisi audi a1 sedan cabrioyla 350 km hızla otobanda porsche' lerle yarışmak.
daha seks nasip olmadı ama çok sıkışmış iken tuvaleti yapmak insanı bir bakıma yıldızlar arası yolculuğa sürüklüyor.

ilk önce çiçek böcek seslerini idrak etmeye başlıyorsunuz. sonra kulağınızda mükemmel güzellikte bir mozart eseri çalmaya başlıyor.

ve o baskı gidip yerine rahatlık gelince dünyalar sizin oluyor.
Amansız bir Aşk.
Sevmek üstadım,.
ulan 10 dakka önce tıkladım bu başlığı, çok yoğun bi şekilde seksten daha güzel ne olabilir diye düşünüyorum ve halen bulamadım.
elamanın biri ''bir cipsten 2 tane pokemon tasosunun çıkması '' demiş.
abi seks ne? cips ne? pokemonun kim amk nasıl bir hormon yapısı var lan sizde? tüplü çikolata emip, küçük reçel kapaklarını mı yalıyonuz ne iş çözemedim sizi. halen ben düşünüyorum yarım saat oldu. hayat boşmuş amk lan.
düşünmek. bu mertebeye ulaşamayacak insanların olması çok üzücü.
Yoktur. Belki de vardır. Ama olamaz. Seks lan bu varmı ötesi. Yoktur.
bulutsuz bir gecede gökyüzünü seyre dalmak. seks, dünyasal şeyler hepsi uçup gidiyor. anlatılmaz bir duygu durumunu yaşarsın. seks de neymiş.
1- uyumak

2- uyumak

3-uyumaktır.
tabii ki de bateri veya piyano çalmak.
(bkz: point break)
a- sevgiliniz olan kızla vücudun çeşitli yerlerine el yordamıyla temas ederek sevişmek. dokunmaktan ileri gitmemek. doya doya öpmek. tahrik etmek, olmak. ama ileri gitmemek.

bunun için iki şey gerekli.
1- gerçekten değer verdiğiniz bir kız.
2- kendinizi gerektiği yerde frenleyebilmeniz.

b- bu madde benim için sadece seksten değil, annemi uyurken izlemekten bile daha güzel.

los angeles'da herhangi bir binanın çatı katında türk kahvesi içerek aşağıda geçip giden hayatı izlemek. bunu 2 kez yapma fırsatım oldu. o dakikaları hatırladıkça az sonra evden çıkıp hiç bilmediğim bir yere gidesim geliyor. ufku genişletip, daha sonra yeniden küçültmek kadar üzmüyormuş adamı hiçbir şey.
Daha fazla sekstir.
grup seks.
Aşık olunan insanla seks yapmak.
(bkz: pilav)
ön sevişme.
Seksten daha güzel olan şeyler seksten daha güzeldir.
Seksten daha güzel olan şeyler seksten daha güzeldir.
Uyumak.
ennio morricone müziklerini dinlemek. aynı zamanda sercio leone filmleri seyretmek.
milli piyangonun size çıkması.
Herzaman söylerim, kendi restorasyonunu yaptığın gırtlaga kadar dolu opel ascona 400 ile nurburgring de durmadan iki üç zaman turu atmak.