bugün

aseksüel yazar beyanı.
Zengin parasıyla fakir karısıyla oynar der susarim.
duygularıyla dokunamayanlar, mantıklarıyla sevişmek zorunda kalıyor. zor tabii...
değil mi? insan insanı s*ker mi hiç.
Sex bir ihtiyaç olduğu için yemek yemek su içmek uyumak sıçmak gibi. Bu tür şeylerde saçma ozaman. Gerçi mesela türk kızları 20 senede sex yapmasa hiç tık demezlerde o ayrı tabi.
kanka düşünce tarzınız çok farklı her gün yeni bir bakış açısı öğreniyorum böyle düşünebilenler de varmış diyorum teşekkürler.
dedi sağ eli.
yazara, maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine göz atmasını tavsiye ediyorum.
@11 yazdığın entry ile yaptığın şey ters orantılı. resmen başlığı açana atlamışsın dostum. güldürdün.
kedi ciğer ilişkisi.
Sanattan anlamayan kişi söylemi.

Seks bir sanattır malak.
(bkz: anlaşılamamış entryler)
Bu olay insanlarda sırf insan neslinin üremesi için bir gerekliliktir. Başka fonksiyonları varsa da o da 2 çiftin arasını çok güzelleştirmesidir.
Bunu söylemek saçmalıktır bence . Göz var nizam var.
Yapmayabilirsindir.
10 yaşımda ergenliğe girmemiş bir veletken ben aynı şekilde düşünüyorum. fakat daha sonra olgunlaşınca ve ergenliği atlatınca insan şunu anlıyor ki seks bu dünyanın en güzel nimetlerinden biri.
Seks saçmalık değildir. Yetişkin iki bireyin hoşça vakit geçirmek için kurduğu bir oyundur. sürekli oynandığında başlığı gerçek yapabilir.
görsel

(bkz: swh).
(bkz: yaşamanın sadece zaman kaybı olması)
Kaç haftadır hasret kaldığımız saçmalık.
Sen ne diyorsan doğrudur bebeğim.
görsel
Neyse, konuşmicam.
--spoiler--
seks olayında kadınlar erkekler tarafından hor kullanılıyor ve seks esnasında kadınlara aşağılayıcı hareketler yapıyorlar.
--spoiler--

yani şindi yanlış düşünüyorsun.
belki adam hor kullanılmayı seviyor.
denediniz mi bazı şeyleri ağzıyla söylemek gerekmez.
mesela ben hep histerik kadınlarla takılırım.
çünkü seviyorum heralde ben de bilmiyorum.
saçları deli gibi oluyor bir kere çok tatlı. anamı ağlatıyor.