bugün

Bununla ilgili film vardı 2007de falan digiturkte izlemiştim adamın birinin hayatı mahvoluyordu filmin adını bilen yesillendirsin.
Bedeni körelten, yavaş yavaş eriten ve bitap düşüren hastalık türüdür. * Bu seks aktivitesini belirli zamanlarda ve geniş aralıklarla yapmak daha yeğdir. Çünkü ilerleyen yaşla beraber haftada en az 3 gün birliktelik yaşamak feci sonuçlar doğurabilir. Herşey tadında güzel. az ama verim yüksek. *
Fakiri icin (bkz: masturbutor)
Yakışıklı adamların ve hatun kişilerin yakalandığı bir hastalık sanırım bu. Fakir ve çirkin adamların böyle bağımlılıkları olamaz. Alışmak için başlamak lazım bir kere.
yakışıklı (güzel) ve tipsizilğe göre olmayan durumdur. psikolojik ve hormonsal durumlardan kaynaklanır. e bi de fren yapılmasıda gerek yani.
Aşırı doyumdan sonra oluşan bir durum zannediyorum ki. Doyumsuzluk ve o nihai noktayı arama isteği bütün mesele. Ne yaparsanız yapın tat vermemesi.
güzel bir şeydir. tek problem bu olsun.
Tedavi olmalıdır. Yoksa hayattan gerçek manada zevk alamaz, boşluğa düşer.
mastürbasyon bağımlılığının, kankasıdır.
Cinsel ilişki sonrası bile doyum alınamayıp osbir çekilen durum.
Allah gerçekten kimseye vermesin ya.
Derste işledik. Hocanın seks bağımlısı hastaları olmuş.
Ordan "hocam Türkiye'de öyle şey olur mu, hayat kadınlarıyla filan birlikte oluyordur o." Diyen öğrencileri hoca "yoo gayet de oluyor" falan diye ekarte etti. Çok anlattılar diyemem... Seks bağımlılığını çok islemedik daha ama diğer cinsel sapkınlık türlerini patoloji dersinde işliycez hayırlısı...
görsel
https://www.bbc.com/turkc...3?ocid=socialflow_twitter
Neyse ki ülkemiz de yokluktan dolayı pek bulunmayan bir hastalık. *
(bkz: Okan Bayülgen)
Sapıklığın tıbbiyata çekilme hali.

Sapıklar işte.
karşı-cinse karşı seks bağımlılığınız varsa bence sıkıntı yok.
herhangi bir hastalıkta ihtiva etmez.

ama meme bağımlılığı daha tehlikelidir. kendimden biliyorum.
Var böyle bir şey.

Bir kız arkadaşım bu ilettençok çekti..
Aq..

Kıza manyakmısın kızım diyordum..

Hayır diyemiyorum hemen içimden bir kevaşe çıkıyor diyordu..

Gece 2 3 beni çok çağırmışlığı var...
tıkanma filminde ele alınan mevzulardan biri.

(bkz: choke)
sapıklık değildir. seks bağımlılığı bol bol seks yapmak istemektir. yapabiliyorsan ne ala yapamıyorsan sıçtın demektir.
Bende olmayan bağımlılıktır. Benden uzak olsun zaten. Şimdi düşündüm de, hayatı zindan eder bu insana.
ulu da ki bazı yazarların muzdarip olduğu bağımlılık. bunları yazılan entrylerden anlayabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar