bugün

ulu da ki bazı yazarların muzdarip olduğu bağımlılık. bunları yazılan entrylerden anlayabilirsiniz.
Bende olmayan bağımlılıktır. Benden uzak olsun zaten. Şimdi düşündüm de, hayatı zindan eder bu insana.
sapıklık değildir. seks bağımlılığı bol bol seks yapmak istemektir. yapabiliyorsan ne ala yapamıyorsan sıçtın demektir.
tıkanma filminde ele alınan mevzulardan biri.

(bkz: choke)
Var böyle bir şey.

Bir kız arkadaşım bu ilettençok çekti..
Aq..

Kıza manyakmısın kızım diyordum..

Hayır diyemiyorum hemen içimden bir kevaşe çıkıyor diyordu..

Gece 2 3 beni çok çağırmışlığı var...
karşı-cinse karşı seks bağımlılığınız varsa bence sıkıntı yok.
herhangi bir hastalıkta ihtiva etmez.

ama meme bağımlılığı daha tehlikelidir. kendimden biliyorum.
Sapıklığın tıbbiyata çekilme hali.

Sapıklar işte.
(bkz: Okan Bayülgen)
Neyse ki ülkemiz de yokluktan dolayı pek bulunmayan bir hastalık. *
görsel
https://www.bbc.com/turkc...3?ocid=socialflow_twitter
Allah gerçekten kimseye vermesin ya.
Derste işledik. Hocanın seks bağımlısı hastaları olmuş.
Ordan "hocam Türkiye'de öyle şey olur mu, hayat kadınlarıyla filan birlikte oluyordur o." Diyen öğrencileri hoca "yoo gayet de oluyor" falan diye ekarte etti. Çok anlattılar diyemem... Seks bağımlılığını çok islemedik daha ama diğer cinsel sapkınlık türlerini patoloji dersinde işliycez hayırlısı...
Cinsel ilişki sonrası bile doyum alınamayıp osbir çekilen durum.
mastürbasyon bağımlılığının, kankasıdır.
Tedavi olmalıdır. Yoksa hayattan gerçek manada zevk alamaz, boşluğa düşer.
güzel bir şeydir. tek problem bu olsun.
Aşırı doyumdan sonra oluşan bir durum zannediyorum ki. Doyumsuzluk ve o nihai noktayı arama isteği bütün mesele. Ne yaparsanız yapın tat vermemesi.
yakışıklı (güzel) ve tipsizilğe göre olmayan durumdur. psikolojik ve hormonsal durumlardan kaynaklanır. e bi de fren yapılmasıda gerek yani.
Yakışıklı adamların ve hatun kişilerin yakalandığı bir hastalık sanırım bu. Fakir ve çirkin adamların böyle bağımlılıkları olamaz. Alışmak için başlamak lazım bir kere.
Fakiri icin (bkz: masturbutor)
Bedeni körelten, yavaş yavaş eriten ve bitap düşüren hastalık türüdür. * Bu seks aktivitesini belirli zamanlarda ve geniş aralıklarla yapmak daha yeğdir. Çünkü ilerleyen yaşla beraber haftada en az 3 gün birliktelik yaşamak feci sonuçlar doğurabilir. Herşey tadında güzel. az ama verim yüksek. *
Bununla ilgili film vardı 2007de falan digiturkte izlemiştim adamın birinin hayatı mahvoluyordu filmin adını bilen yesillendirsin.
(bkz: tıkanma)
67 yaşında olmama aldırmadan zuhur eden müptela olma durumu. Gecede 7'yi bulurum.
(bkz: the wolf of wall street)
günümüzün en yaygın hastalıklarından biri. tedavi edilmelidir aksi takdirde hayatınız bok olur gider.