bugün

4. nesil, mülkiyeli, 2. annem yazarı. *

hoşgeldiin be yaa. *
tansiyonu düşürdüğü söylenir..ama söylentiden ibaret deyip yanında da sigara keyfi yapılması ,şekerlisine nazaran tercih edilmesi şiddetle tavsiye edilen çaydır şeker daima tat vermez
genelde çay iki şekerli içildiğinden bu seviyeye küt diye değilde önce tek şekere düşürme yöntemilye geçilir.
sevmek çaydır, sevilmek şeker; bizim gibi garipler çayı şekersiz içer şeklindeki gariban söylemini aklıma getirmiş, hoş gelmiş sefalar getirmiş yazar. *
eskisehir'de tanışılmış hiç de şekersiz olmayan çay. * * *
şekersiz çay içenler şekerin çayın tadını bozduğunu iyi bilirler.
felsefeci kişilik. * bugün 330 ml. lik bir cappy şeftali kutusunun içinde yaşasam keşke demiştir. o nasıl olur yahu.. *
damak tadı şerbet içmeyi sevmeyenlere .bergamotlusu önerilir. ha bide yazar. ama çay lezzetinde değil kanatimce. demi almamış.
yaptığı felsefik şeftali kutusu ekosisteminde yaşam hayallerinden sonra kutupsalla ikimizin anlamsız bakışlarına maruz kalmış olan kişilik kendisi. ama ben hala diyorum yanına bir de cranium verelimde nolur nolmaz 330ml. gez dolaş çabuk biter, sonra canın sıkılmasın...
rejim yapanlara yardımcı içecektir.
mülkiyede okuyan antalyalı yazar. daha ilk tanışmamızda çok cana yakın biri olduğunu göstermiştir kaldı ki ferrucio'yu hoca derse almadığından mütevellit yalnız kalmaması için dersini bile kırmıştır bu güzide kişilik. seviyoruz kendisini.
bir nefes al nefes ver yaşam formudur. bizim ısrarlarımızla yazar olmuştur. buraya hakkında yazmaya kalksak yazamayacağımız yazardır kendileri. sınıf arkadaşıdır, candır. *
rejim yapanların kullandığı, alışılması zor hatta imkansız olan içecek. tek şekerli iç kardeşim ne zararı olucak.
çayın tadının anlaşıldığı halidir. alışılması zordur fakat alıştıktan sonra çok keyif verir. sabahları içmeyince baş ağrısı yapar.
(bkz: kıtlama şekerle içilen çay)
nickini başarıyla taşıyan yazar. tatlı istiyorum deyip de zeytinlere saldıran bünye, tam şekersiz çay ya, seviyoruz seni insanı...
ingilizce tiyatroyu anlamış gibi geçinip aslında tiyatrodan hiç bir şey anlamayan yazardır.
peki neden yunan askerleri var?
gerçek dem'i ve lezzetini almak için kullanılan bir çay içme yöntemi. *
ne çaydan geçerim
ne yardan geçerim
kıtlama şekerim
senin yüzünden
ahh çekerim ... diye giden güzide bir şarkıyı hatırlatmıştır kendileri bana.
henüz içine şekeri katılmamış, net çaydır.
21 yaşında, çıtır*, annem, kardeşim, ablam, yiğit'in eş durumundan yengem, teyzem, halam, dostum.. geçen sene o sınıfta yiğit sen ben sınıfın 3 farklı köşesindeyken, iyi ki bizim gibi iki psikopatla tanışma riskine girmişsin, iyi ki de yiğit'i tanımışsın. iyi ki de annem olmuşsun. annem doğum günün kutlu olsun, umarım sınıfta kalmam da ayrı düşmeyiz..*
doğum gününü canı gönülden kutladığımız yazar. akşama kutupsal pasta yapacakmış, bekleriz. *
nice güzel yıllara inşallah insanı. saglık ve mutluluklar dilerim.

birinci yas günündeki fotosu için;

http://img262.imageshack....2807/sekersizkucukax7.png
doğumgünü kutlu olası ulu insan..

uzun zamandır görüşemediğimizden mütevellit özlediğim, en kısa zamanda yanına gidilesi anne, kardeş, dost, abla, yenge.
midede pek çok rahatsızlığa yol açtığı rivayet edilen, çay içme alışkanlığı.