bugün

18 yaşında olabilitesi olan 6. nesil yazardır.
Kısa sürede kabul edildiği için çok mutlu olan ve şaşıran. 18 yaşında olan bir yazardır. Ve koca bir hoşbulduk diyorum.
(bkz: #5861390) 0-3 yaş seviyesinde olabilitesi olan 6. nesil cıvık yumurta.

edit: hatun da okudu, o da gülüyor valla...
(#5861390)
pkk sempatizanı olması muhtemel yazar.
akıllı olsun akıllı.
ÖSS YE girmiş olabiletesi yüksek yazardır.
Memlektte kan akmasını istemeyen. pkk yı savunmamış sadece yapisini ve dediklerini aktaran bir yazardir. Memlektte gerilla denilen insanlarında terörist olabileceğine inanmayan. Gerillayı teröristten farklı olarak düşünmek isteyen insanlara ve sözlük yazarlarına tekar saygı ve sevgilerimi iletirim.
(#5861390)
alenen tehdit kokan cümleler kurabilme cesaretini bulmuş yazar.

--spoiler--
barış yapılmazsa yıllarca kan dökülmesine neden olabilecek bir örgüttür.
--spoiler--
virgül kullanmasını bilmeyen yazar.
başlık altına salyalarını akıtanlara aldırış etmemesi gerekir.

sözlük faşolarının linç kültürünü ilk elden öğrenmiştir.
Bu tür tartışmalara daha önce binlerce kez girmiş ve hiçbir sonuç alamıyacağını bilmiş bir yazardır. Gerilla hareketi herhangi bir bölgede halk desteğini aldıktan sonra örgütüne yeni insanları da bölgeden katan, vur kaç taktiği ile düzenli orduya karşı tarihte en başarılı olmuş askeri mücadele biçimidir. türkiye de de düzenli ordu kurulmadan önce işgalcilere karşı verilan savaş ta bu şekildedir. ister çeteci densin, ister terörist hareket gerilla hareketidir, bunu değiştiremezsiniz. tekrardan hoşgeldin mesajlarına hoşbulduk diyorum ve işimi yapıyorum.
kan dökülmesini istemeyen, ama çatışmadaki taraflardan birinin saflarında yer alan bir garip.

ben mesela, kan dökülmesini istiyorum. deli gibi bi istek bu, anlatamam. fışkırsın böyle tazyikli tazyikli. oh bebek!!
5861390 dan alıntı yapmayarak yorum yapmak ister bu deli gönül. muassır medeniyetler zirvesinde bungee-jumping yaparken fikirdaşları ; izmirden "birileri diyarbakır a gitmeli" çığlıkları atarken fikirlerini ortaya dökebilmiştir. fikirleri sulandırılmıştır kanımca. kendince haklıdır. halkların kardeşliğini kan dökmeyle sağlayacağını sansa da 6. nesil yazardır kendisi. ilerde dağlara çıkıp gerillacılığın counter strike oynamakla benzemediğini anlayacaktır. (bkz: asmayalım da besleyelim mi)* (bkz: allah akıl fikir versin)
türklerin işgalcilere karşı verdiği mücadeleyle terör örgütünü aynı kefeye koyan yazar. arada küçük bir fark var. senin o küçücük beynin algılayamamış ama ben bi sokmayı deneyim, girerse:

birisi toprakları yerine canını vermeye hazır, vatanını savunan kahramanlardır. diğerleri beşikteki bebekten vatan isteyen, bi takım insanların uşaklığını yapan, kendilerine vaad edileni alacağını zanneden ama kuş kadar beyni olmayan katillerdir.
sözlükçülerin bugünkü kum torbası.

peki hakediyor mu..

sonuna kadar.