bugün

"ölümlerden ölüm beğen" sözünün gerçek olduğu andır. Tövbe bismillah kızı öldür, saçın olmamış deme.
büyük ihtimalle hoş karşılanmayacak olandır.
(bkz: bir kadını çıldırtmanın yolları)
bu aralar yazın gelmesiyle çok defa söylenemeyecek söz.
ölüm fermanına hokkalı bir imza yapıştırmaktır.
(bkz: bazen ölüm daha iyidir)
(bkz: hülya koçyiğit) saçı hep kısadır ve o haliyde güzeldir.
- olmamış bu,
* nasi yani ya.
- basbaya olmamış işte. götüme benzemişin.
* pisliksin naci.
- doğru da söylenmiyo he.
* tamam sus
- ümit davala'nın dünya kupasındaki saçına benzemiş
* tamam dedim, sus bi ya
- şaplak atasım gelmiyo değil hani
* yağğğğğğ
- tamam sustum.
* .....
- gezilmez de seninle. kuş görse sıçar kafana .
* naciiiiiğğ
uppercut ile işinizin bitireleceği andır.
kızın erkeğe pipin de çok küçükmüş demesi gibidir.
+saçım nassı olmuğğğş *
- çok çirkin olmuş.
+ne.. blablablablabla.. trip trip...
bir sonraki sevişme isteğinizde hayır cevabını almaktır.
Kızın koşa koşa saçını tekrar kestirmesine sebep olabilecek eylemdir.
Kalp kırmaktır. Niye ibnelik yapıyorsunuz ki kızcağıza? Bakın dostlar, bir kız saçını kestirmiş veya boyatmışsa, duygusal çöküntüler içinde olması muhtemeldir.

Bu durumda, çok kötü bile olsa "aa çok hoş olmuşsun" demeniz gerekiyor. Sizi diğer insanlardan ayıran şey "halden anlamak" olsun.
kızın intiharına sebebiyet vermiş olmaktır. Tabi kız kendini öldürürken sizide unutmayacaktır yanında götürmeye.
(bkz: masturbasyon kadar zevk veren şeyler)
(bkz: intihar)
Bencil insanın yapacağı, 'Yazıktır, günahtır, Allah'ınız yok mu lan sizin' dedirten eylemdir. Şakası yok bu işin. O saç kesildiyse uzayana kadar öyle, başka şans yok. Kötüyse bile güzel olmuş deyin allaskına.
vicdanlı bir insanın yapmayacağı bir harekettir. acı gerçeği ancak kızın en yakın arkadaşı söyleyebilir. bir erkek söylerse sıkıntı olur
eğer ki kız saçlarını bayağı bir kestirmiş ise o an belli etmese de eve gittiğinde hüngür hüngür ağlayacaktır. çünkü dönüşü yok. yazık lan demeyin öyle.
intihar sebebi.
en iplemeyen dişinin dahi bir gün mutlaka söyleyenin karşısına koyacağı sosa acı katmaktır, orhan pambık' gibi hissettim ln. bir an kendimi, ne yazdım ben?
hele ki saç kısa kestirilmişse yani o saatten sonra yapacak hiç bir şey kalmamışsa, beğenilmese bile güzel olmuş denilmelidir. (bkz: maceraya gerek yok)
(bkz: bu ne lan götüm gibi)
kızın birkaç gün depresyona girmesine neden olabilecek hadise. bazı şeylerin geri dönüşü olmuyor.
yapabilecek gelmiş geçmiş en büyük hatalardandır. kızın konuyu "sen zaten beni beğenmiyosun ki hıh git ayşeyi bızıkla" laflarına kadar sürükleyebilme ihtimali 99,9%'dur.