mesele zarfa değil, mazrufta.
çoğunda kınalı yapıncak gibi dursa da kimisine yakışır.
eğer ki yaşadıkları yüzünden değil de kendine has bir kararla kesiyorsa aşırı özgüven sahibi ve güçlü birisidir. bu hayatta kolay kolay yılmaz.
severim.
Canı sıkılmıştır. Ya da saçlarından daralmıştır. Bir erkekten bağımsız saçlarını kestiren çok kız gördüm hemen oraya yormayın.
Olsa da siksek dedirtir.
besleme sacli kadinlar.
hic sevmiyorum hic.
asiri uzun saci da sevmem.

sanki sordunuz gibi cevap veriyorum.
kendini seviyor gibi gözükmeye çalışan, özgüvenli gibi göstermeye çalışan salak aveldir.

"hayır aptal erkek ırkı seni kanser değilim canım böyle istedi ve yaptım haha."

ya siktir git amk lfşsklgldgş.
psikoloji dilinde, bir çok şeyden yara almış ve diyetini de saçlarını feda ederek ödemiş kadındır.
Kendine, yüzüne, enerjisine güvenen kadındır. Kadınsılığın, seksiliğin, çekiciliğin bele kadar gelen saçlarla olmayacağının ispatıdır. Kısa saç müptelası olarak hızımı alamayıp zamanında saçlarımı sıfıra vurdurmuşluğum da vardır. Biraz tercih biraz da özgüven meselesi.
Ona çok yakışıyor. Ah ah o kadar güzelsin ki...
Ben. Tamam saç kadına ayrı bir guzellik katıyor ama ben uzun saçı sevmiyorum.
kesinlikle nasil kiyip da yaptiklarina anlam veremedigim eylem. ve herkese yakismiyor ne yazik ki. bir sinirle, uzuntuyle kestirmeyin tatlislar.
Tercihini kısa saçtan yana kullanan pratik kadındır.
Yıka çık insanıdır. Duş dahil, 15 dakikada fıstık gibi hazırlanıp, toplantıya gidebilendir.
Hızına yetişilmez.
Hayat ona güzeldir.
bu sabah aşırı gaza gelip belimde olan saçımı omzumda kestim. başta pişmanlık olarak düşündüm ama şuan iyi ki gaza gelip kesmişim diyorum. kısa saç çok daha güzel bence.
yapmayın, etmeyin, yazıktır, günahtır, üzücüdür, olmaz Yahu, kıymayın o güzelim saçlara dedirten kadındır.

Kadında Kısa saç kadar itici bir şey olabilir mi ya?
Eski sevgilime çok yakışırdı.
özgüvenlidir.
türkiye sınırlarında lezbiyen olup olmadığı çaktırmadan(!) sorulan kadındır.
yalnızca, sinüzit.
Gemileri yakmıştır net. Bir adam için sexy olma çabası ve en önemlisi isteği kalmamıştır... neden olan erkeklere yazıklar olsun.
gaza gelip kestirmeyin.
En güzel duyguların kadınıdır. Hastasıyız.
her bireyin kendi özgürlüğüdür saçını kısa kestirmek. kadın ya da erkek fark etmez, kimseye de dert olmamalı bir anlam çıkarmaya çalışmamalı.
Kısacık kestirmiştir....
Bir anlam yüklemedim. Dur bir düşüneyim gene yükleyemedim.
Duşta kalma süresini yarı yarıya kısaltmış, su tasarrufuna katkı saglamış kadındır.