bugün

abazanlıkta sondan bir önceki level.
abaza erkektir. bunu kabul ediyoruz. yalnız sırf tesettürü de içine alan şeriat kuralları sözkonusu olduğunda süper medeni, acaip cool olan içinde sözlük yazarlarının bazılarının da olduğu bir kesim yeri geldiğinde okula tangayla gelen öğretmen konulu sohbetlerin ağzından salyalar akan baş aktörü oluverirler.

ondan sonra karısını kızını çalıştırmak istemeyen insanlara bu ülkede gerici derler, kaba derler. örtünen kızlarımıza örümcek kafalı derler, medeniyet görmemiş derler!

ulan şerefsiz, senin yüzünden göndermiyor işte göndermeyen. gönderen de sana rağmen gönderiyor, allah'a emanet ederek.
fetiştir fetiş.
suudi arabistan'da beni durduran ahlak polisi bu olaya noktayı şöyle koymuştur: Lütfen yakanızı kapatınız, saç telinden tahrik olan erkek yoktur,yakanız açıkken ( boynum bir parça görünmekteydi) başınızın bu kadar sıkı kapalı olmasının anlamı yoktur.
bu ne ya ayakkabı derısınden de tahrık olunur o zaman.
kadınlara saç bağlamalarını önermeleri müslümanlık görevlerinden gelen erkeklerdir. ha saç telinden tahrik oluyorsa o zaman harbi maldır.
o değil de, sırf bu yüzden 2 yaşındaki bir çocuğun bile saçını bağlayacak kadar aşağılık bir insandır.
kuaför olmaması gereken kişidir, sürekli tahrik durumunda dolaşacağı için iflas eder.
ota boka tahrik olan erkektir , fetiş olma durumuda vardır.
yemekten çıkan saçın insanları tiksindirmesi normal karşılanırken, aynı saç telinden tahrik olmak insanı farklı bir konumda gösteriyor. Oysa ki aradaki tek fark saçın kendisi değil de bulunduğu yer değil mi?
o canlı erkek değildir.
Kulaktan, gözden, burundan da tahrik olabilir. Mikrofonlarımız dinlilerde. Evet.
benimdir efendim. evleneceğim kızın saçı olsun yeter benim için.
piçin tekidir. uzatıp tanım yapmaya gerek yok.
olağan erkektir. günümüz kadınları saçlarına güzel şekiller vererek seksi oluyor. hem kuaförlere tonlarca para harcamalarını düşünürsek adam ne yapsın.
cinsel gelişimini tamamlayamamış, bulduğu her köşede mastürbasyon yapan, beyniyle çükü yer değiştirmiş erkek türü.
bakir bir erkektir. malesef öyle.
Rivayet edilir ki bir adet peygamberdir. Mümin kardeşlerim bana kızdı. Dini değerlere saldırıyosun, değerleriniz yok rererö.

Tamam şimdi çok basit bir şekilde biri bana açıklayabilir mi; Kadınların saç telleri neden görünmemeli?

Edit: bak eksiliyolar. Burdalar yani. Ama hala cevap yok.
saç teli deyip geçme;

önce uğruna şiirler yazılan bir tek saç teli, evlendikten sonra çorbadan çıkan kıl oluveriyor maalesef.
tahrik olası varmış.

hadi kadının saçını görüp tahrik oldun diyelim, ulan damacananın, çay bardağının vs neyini görüp de tahrik olup tecavüz ettin ya sapık?
Bazı yobazlar da görülen vakadır. isviçreli bilim adamları bu kişiler konusunda araştırmalarını sürdürüyor fakat halen bir şey bulamadılar ve çaresizler.

Halk dilinde bu kişilere yobaz deniyor.
herhalde kafayı görse boşalır.
adamlar hala saç teli diyor ya. arkadaşlar bu ülkede timsaha tecavüz ettiler. bence kadınları bırak, biz bile götü duvara dönüp yürümeliyiz. sikerler alayımızı, sikerler.
+ Örtün!
- Saç mı? Sakal mı?
+ saç. Hepsi gitsin görünmesin.
- emredersiniz.