bugün

entry'ler (79)

bir hakaret olarak galatasaraylı

takımın kendisi bir hakarettir zaten. ama hakkını verelim dört dörtlük bir takım.

bir kızın en aciz hissettiği an

bu başlıkta başına gelmiş gibi yorum yapan erkekler, sizleri de unutmadık.

sözlük yazarlarının çaldığı enstrümanlar

telli çalgıları çalamıyorum. üflemeli çalgıları çalamıyorum. tuşlu çalgıları da çalamıyorum. hem üflemeli hem telli hem tuşlu çalgı olsa onu da çalamam demek ki. ya da herhangi ikisinin kombinasyonu olan çalgıları da çalamam.

1) yeteneksizim sözlük
2) hırsız değilim ( ki yapılmış bu iğrenç espri ama olsun fazla mal göz çıkarmaz)

en son kız arkadaşa alınan hediye

kızı buldukta hediyesi kaldı.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: fury)

bir ateisti imana getirmenin tek çaresi

karışmamaktır. zira dini, kendi dahi bilmeyen hödüklerin kulaktan dolma üç beş cümleyle bırak bir ateisti imana getirmeyi, halihazırda bir müslümanı bile dinden soğutabilirler.

(bkz: ateistin derdi sizi mi gerdi)

ilk buluşmaya penis kostümü ile gelen kız

hayal dünyasında ne yaşadığını sormaya korktuğum velet beyanı.

hoşlanılan kızın reddetmesi

rakı içmeden önce yapılması tavsiye olunan etkinlik.

metres tutan erkek aldatmış sayılır mı

sadece dert paylaşacaksa neden psikoloğa gitmiyor bu herif dedirten durum, yoksa mutlu son mu yok orda.

evrim varsa türk kızları neden güzelleşmiyor

bakir beyanı.

ayrıca rusları güney sahiline gelen ya da 3-5 fotoda gördüğü gibi sanan saf velet beyanı. ben ne ruslar gördüm içinde "rus" yoktu.

türkiye de güzel kız olmadığı gerçeği

ülkede güzel kızlar vardır, zengin erkekler yer.
ülkede güzelin de güzeli kızlar vardır, onları da tipsiz zengin erkekler yer.

yazarların okulda aldığı en düşük not

5. yazıyla beş. kopya çekerken yakalanmıştım. hoca adıma 5 puan vermişti.

25 yaşında memesi ellenmemiş güzel kız

(bkz: oooo alırım bi dal)

yok mu beni aşka inandıracak bir yiğit

(bkz: her türlü)

ülkücülerin ölümden korkmamasının nedenleri

inandırıcı olmayan söylem. şöyle ki, ülkü ocaklarının yüzde 90 ı, kavgada arkamda adam olsun diye gidenlerin doldurduğu bir yer. şimdi bana kimse yok öyle heyy loo lilili demesin. ben yarısının ülkücü yarısının refah partili olduğu bir yerde büyüdüm. ikisinin de ne bok olduklarını iyi bilirim. bugüne bugün, taa başka şehir ülkücülerinden şuraya gel hesaplaşalım davetleri almış adamım. konuşarak ezildiklerinden, kavgada ezmeye çalışmışlardır ki, bu bile başlı başına ne kadar kavgacı, ama bunu tek başlarına yapamayacak kadar korkak olduklarının göstergesidir. ülkücülerin yol göstericisi 9 ışık doktrini ni bile duymayan ülkücüler tanıdım. sorsan yılların ülkücüsü.

bir anı:

yıllar önce abimi askere yolluyoruz. bizde öyle kalabalık gidilip askere uğurlanmaz. diğer iki abim ve ben varız sadece. tabi askere gitme dönemi. ortalık inliyor. bir tane eleman gözümüze çarptı. boy 1 60-1 65 ülkücü bıyıklarından ülkücü olduğu bariz belli, ve tabi yanındaki bayraklardan. sanki yılların vücutçusu kollar sanki kanat varmış gibi bir metre açık yürüyor. kaş altından bakmalar vs. delikanlı ya. neyse yemin töreni geldi çattı. gittik abimin yanına. abim, elemanı tanıdın mı, dedi. baktım, yok tanımadım dedim. hani vardı ya böyle böyle bi eleman. hee evet dedim. zaten gördüklerim her şeyi anlatmaktaydı. kanatlar gitmiş, kambur çıkmış kafayı bile kaldırmıyor yürürken. nerde o askerden önceki küçük dağları yaratan(tövbe haşa) delikanlı, nerde yemin töreninde ki..

lafın özü dostlar, yok öyle ülkücülerin ölümden korkmaması falan. kendi götünden korkup destek peşinde olanlar, ölümle burun buruna geldiklerinde , ilk yapacakları şey anne diye ağlamak, götüne vura vura ayaklarını kaçmak olacaktır.

cehennemde sözlük olsa açılacak başlıklar

(bkz: şeytan bize bakmir)

kemalistlerin cahil olduğu gerçeği

(bkz: yav he he)

bu ülke çok öküz gördü de; hz. muhammed in (s.a.v) son peygamber olduğu kutsal kitapta açık açık yazıldığı halde bediüzzaman denilen şarlatana peygamber diyen* öküz görmedi. sonra da kemalistler cahil.

bugün kobane düşerse yarın suruç sonra urfa düşer

kürt peşmergeler, kobaniye girerken zamanında sesi çıkmayanların laf salatası.

ışidiin de pkk nında ypd ninde bölgesel zımbırtılarında aq. at kafaları.

kızı aşık etme yolları

(bkz: spor araba)
(bkz: lüks araba)

atatürk ün küçücük çocuğa içki içirtmesi

beyin yoksunu şakirt beyanı.

10 yaşına varmamış küçük kızları kendilerine karı diye alan ışid savunucularını anlatın bana hele de bir dinleyim.