bugün

Selam

Dingin sulardan gelen kızgın kumlara yaslanan deniz kabuklarının sessizliğinde
inanılmaz sonsuz düşlerin tutkularında boşta kalan köpüksüz ellerim
Sadece kutuların benzeşmesi ile derin kaygıların oluşturduğu sünepe hayaller
Mutluluğun bir adım ötesini yaşamaktan yoksun kalan bedenim

Bu öküzlüğümü sizlere bu liriklerimle tasvir etmek istedim.

Merhaba

Ben Chopper, Nick The chopper

Efendim öncelikle bu dingilliği benden başka yapan dostlarımı tenzih etmek isterim. Samimiyetlerine sığınıyorum. Bu mallığı benim gibi daha önce kendileri de yapmış sayın yazarların bunu okumadan önce kapatmalarını dilerim.

Mutlu akşam üzerlerinden birindeydim. Keyfim ve kahyası , içsel kaygılarından sıyrılmış, gün batımının naçizane keyfini serin bir duşla şenlendirmek üzereydi. Ah o uzun şofbenli yılların bedenimde açtığı yara ve tüp kokusu yok mu, ellerimin üzerinden kayıp giden bir hacı şakir'e sevgili gözüyle baktığımız yıllar. Her şeyin lirik duygularla beslendiği .....

eeeeeeeh, yeter amk daha yazamicam böyle, deniyem dedim olmadı.

büyüksün merhaba ben pembe tolga.

Kim koymuş ya la o saç kremi ile şampuanı yan yana arkadaş, şerefsizlerin kutusu da kıvamı da aynı. 7 kere yıkadım, köpürmüyor lanet olası. La amk bu ne diyorum içimden, ama saçıma da bok sürmemek istiyorum. Bu kadar da kirlenmiş olamaz falan diyorum içimden. Arkadaş sonra bir gördüm ben bunun dışını, aha saç kremiymiş. Boşa giden saç kremine mi yanarsın, yediğin ayara mı yanarsın. Neye yanarsan yan. Neyse velhasıl bir kere de şampuan yaptım 7 kere saç kremi yaptıktan sonra. Saçlar oldu pamuk, hayatının saç kremini yedi tabii.

Dingin sulardan gelen kızgın kumlara yaslanan deniz kabuklarının sessizliğinde
inanılmaz sonsuz düşlerin tutkularında boşta kalan köpüksüz ellerim
Sadece kutuların benzeşmesi ile derin kaygıların oluşturduğu sünepe hayaller
Mutluluğun bir adım ötesini yaşamaktan yoksun kalan bedenim

tanımımızı da unutmayalım : bildiğin öküzlük,mallık,sığırlık. üretenin hiç mi suçu yok peki, var tabii, aynı renk ambalaj ne amk.
(bkz: elinde ki kremi yavaşça yere bırak)
yanlışlıkla şampuan yerine saç kremi alındığını banyoda farketmek sonucu yapılan eylemdir. ayrıca (bkz: geçmiş olsun chopper kardeş)
köpürtmeyen allah köpürtmüyor gibi anlamsız cümleler kurduran eylem.
Durulanamama hissi yaratır ama güzel, iyi bişey.
2 kere şampuan ile yıkadıktan sonra saç kremi ile saçı durulamaktır. *
yazarın içsel yolculuğunu bizimle paylaşması ve pastoral dış dünya algısına tecavüz eden tecimsel yeni dünyayı ve post-modernist endişelerini duyumsatması tek kelimeyle heyecan verici yeni mecralara yelken açmak gibi...

üff ben de sıkıldım...

şampuan var krem var helva melva yap ne bileyim. bırak duygusal ergenler yapsın şu işleri *
göte gelmektir. küfür etmektir. alırken dikkatli bakın şampuan kremi karıştırıyoruz. ulan geçen girmişim duşa bizimkiler bakmadan almış. baktım köpürmüyor. *
saçı döker. saç şampuanla yıkandıktan sonra sadece uçlarına sürülerek uygulanır saç kremi. saç diplerine de uygulanırsa, özellikle bunu bilmeyen erkekler bir süre sonra kel kalır.
ancak yanlışlıkla yapılır heralde bu.
önce şampuan kullanması gerektiğini bilmeyen kişi eylemidir.
niye köpürmüyo la bu diye sorulur ve kutunun üzerindeki yazıyı okuyunca iş işten geçmiştir.
mintaxla otuzbir çekmek gibidir. evet.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
şampuanla saç kreminin yerini değiştiren kişiden nefret edilmesine sebep olan olaydır.
(bkz: merhaba ben pembe chopper) *
genelde annemin yapmış olduğu bir şeydir. Bir kere de ben misafirlikte iken olmuştu. Havuzdan çıktıktan sonra normal bir duş yapmayı planlıyordum. Kalıp sabuna da razıydım, gel gör ki tek var olan kese ve ipek saç kremi idi..
Yanlışlıkla yapılan eylemlerden olabilir. Sonrasında bu niye köpürmüyor olm diye bakarsın ki saç kremidir o. Ne hayal kırıklığıdır lan.
fakirliktir. şampuan bittiğinde yenisini almayıp hediye olan kremi kullanmaktır.
Yanlışlıkla alınan saç kremi ile yapılan eylemdir .